אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם עיריית רעננה תמשיך לתמוך בקבוצת בני השרון? צילום: אביגיל עוזי

האם עיריית רעננה תמשיך לתמוך בקבוצת בני השרון?

נדחה הקיצוץ בתקציב ל-2011 אך ייתכן שהעירייה לא תמשיך לתמוך בקבוצת הכדורסל המקצועית של הרצליה ורעננה ב-2012

29.06.2011, 13:46 | כתב כלכליסט וכתב ynet

בעקבות איום רקאנטי? עיריית רעננה תמשיך לתמוך בקבוצת בני השרון

בפגישה שהתקיימה אתמול, בעיריית רעננה בין ראש העיר, נחום חופרי, ללני רקאנטי, הבעלים של קבוצת הכדורסל בני השרון, הוחלט כי העירייה לא תקצץ בתמיכה בקבוצה בינתיים.

הפגישה התקיימה בעקבות איום של רקאנטי להפסיק את תמיכתו בקבוצה במקרה שיקוצץ תקציב הספורט של העירייה. במהלך הפגישה סקר ראש העיר את החלטת מועצת העיר שהתקיימה לפני מספר חודשים, לקראת אישור תקציב 2011, לקצץ בתקציב שמעבירה העירייה לכל קבוצות הספורט ההישגי בעיר.

ראש העיר הסביר כי למרות הקיצוץ לכל הקבוצות הוא ביקש את אישור המועצה שלא לבצע את הקיצוץ בשנת 2011 כיוון שהקבוצות החלו את עונת המשחקים בטרם קיבלו הודעה על הקיצוץ.

חופרי הביא לידיעת רקאנטי כי לגבי תקציב 2012 נראה על פניו כי מועצת העיר וועדת התמיכות יאמצו את ההחלטה המקורית, בדבר קיצוץ בתמיכה בקבוצות הספורט ההישגי בעיר, כולל קבוצת בני-השרון.

הצדדים החליטו להמשיך את הדיונים בקשר לקבוצה.

עדכון: חוסר הוודאות סביב עתידה של בני השרון נמשך גם היום (ד'). הבעלים של הקבוצה לני רקנאטי והיו"ר אלדד אקוניס נפגשו בצהריים עם ראש עיריית הרצלייה יעל גרמן. היום, בפגישה עם ראש עיריית הרצליה, ניסתה גרמן לשכנע את הבעלים להישאר ולהמשיך לתמוך בקבוצה במתכונת של בני הרצליה. במקרה כזה האיחוד יפורק והקבוצה תחזור לייצג את הרצליה בלבד. גרמן הבטיחה כי היא לא תקצץ בתקציב, שזהה לתקציב שרעננה אמורה היתה להעביר, ותעשה ככל שביכולתה כדי לעזור ולתמוך בקבוצה.

  

עדיין בכדורסל הישראלי: דני פדרמן, בנו של אחד מבעלי קבוצת מכבי תל אביב בכדורסל, דיוויד פדרמן, יישב החל מהעונה הבאה בהנהלת המועדון הצהוב. התפקיד בו יתהדר פדרמן הצעיר עדיין לא הוחלט.

במועדון נמשכים המאמצים להחתים את יותם הלפרין, שכבר סיכם את תנאיו בקבוצה. נושא המיסוי על שכרו של הגארד ביוון טרם נפתר, מה שמונע את יציאת העיסקה לפועל. רשויות המס הישראליות דורשות מהלפרין כמיליון שקל, סכום שלא מכבי ולא השחקן מוכנים לקחת על עצמם.

שני הצדדים מנסים למצוא דרך להקטין את הסכום. בכל מקרה, עד שלא ימוצו כל הפיתרונות האפשריים לא מתכוונים במכבי להחתים שחקן אחר במקומו. הצהובים מאמינים כי בסופו של דבר הלפרין אכן יהיה חלק מהקבוצה בעונה הבאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות