אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פארק פלאזה עברה להיסחר בבורסה הראשית בלונדון ושוקלת רישום למסחר בישראל צילום: בועז אופנהיים

פארק פלאזה עברה להיסחר בבורסה הראשית בלונדון ושוקלת רישום למסחר בישראל

יואב פפושדו: "אנחנו מאמינים שחשיפה לבורסה הראשית בלונדון תשקף את הערך הריאלי של החברה"

30.06.2011, 15:34 | שהם לוי

פארק פלאזה, חברת המלונות והנדל"ן שבשליטת אלי פפושדו עברה להיסחר בבורסה הראשית של לונדון. קודם נסחרה פארק פלאזה בבורסת ה-AIM שהפכה פחות מעניינת עבור משקיעים מהעולם. מעבר לכך המסחר בבורסה הראשית של לונדון מאופיין במחזורי מסחר גבוהים הרבה יותר, ובכך בעצם מצטרפת החברה לאפי פיתוח שביצעה מהלך דומה.

"הנפקנו את פארק פלאזה ב-2007. בגלל שביצענו ארגון מחדש של החברות לא יכולנו קודם להיסחר בבורסה הראשית של לונדון. הדרישה על פי הכללים למסחר בלונדון היא שהחברה תפעל ותהיה קיימת לפחות שלוש שנים כדי להיסחר ברשימה הראשית. דרישה זו לא התקיימה קודם ולכן מבחינה טכנית לא יכולנו לבצע את המהלך", אמר יואב פפושדו.

בתוך כך פפושדו מסביר כי הוא שוקל לרשום את החברה למסחר גם בישראל.

"אנחנו מאמינים שחשיפה לבורסה הראשית תשקף את הערך הריאלי של החברה. ההון העצמי שלנו היום הוא יותר מ-200 מיליון פאונד שזה יותר ממליארד שקל", מסביר פפושדו.

פארק פלאזה נסחרת כיום בבוסת ה-AIM לפי שווי של כ-70 מיליון פאונד, נמוך משמעותית מההון העצמי שלה.

פפושדו מסביר את המהלכים האחרונים של החברה שלטענתו מצדיקים עבורה שווי גדול יותר: "השלמנו את הבנייה של פארק פלאזה ווסט מיניסטר ברידג' במרץ בשנה שעברה. המלון נפתח, ביצענו עבורו מימון מחדש ל-7 שנים רכשנו באמסטרדם מלון סמוך לויקטוריאן והולכים להגדיל אותו בעוד 100 חדרים. רכשנו גם את חלקו של מוטי זיסר בשלושה בתי מלון בלונדון בהם היינו שותפים עימו. כלכלית התפתחנו מאוד יפה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות