אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הראל יחקור את טביב בביהמ"ש, העברת הבעלות תתעכב צילום: ראובן שוורץ

הראל יחקור את טביב בביהמ"ש, העברת הבעלות תתעכב

אנשי טביב: "הוא מנסה לאחוז בקרנות המזבח". אנשי הראל: "הכל יסתיים ב-20 ביולי"

30.06.2011, 17:16 | כתב כלכליסט ו-ynet

המלחמה על הבעלות בהפועל תל אביב בין הצמד מוני הראל ואלי טביב תימשך ככל הנראה עוד זמן רב, לאחר שהראל הודיע היום (ה') כי בכוונתו שיחקרו את טביב בבית המשפט.

ליאור רוטברט, דוברו של הראל, אמר בנושא: "בית המשפט קיבל את בקשת עו"ד של הראל לחקור את טביב ב-18.7. לבקשת הראל הסיכומים ינתנו מיד ובעל פה. כלומר ב-20 ביולי לערך תתקבל החלטת בית המשפט. ההישג המשפטי הזה מבטל לחלוטין אמירות כאילו ההליך יתארך".

במחנה טביב דווקא מרגישים כי הבעלים השני מושך את הזמן, ואמרו: "צר לנו שהראל החליט לגרור את הפועל ת"א לכאוס ניהולי משפטי קשה, ואגב כך לפגוע אנושות בהכנות לשנת המשחקים הבאה. ראוי שידע קהל האוהדים כי מר הראל מעכב חתימתו על חוזים של המאמן, שחקנים וצוות ההנהלה ובכך יכול להביא עד להרחקתה של הפועל ת"א מהמפעלים האירופים כבר בשנה הנוכחית.

"עיכוב החתימות על החוזים נעשה למרות הבטחתו לזוז הצידה ולתת למר טביב לנהל את הקבוצה, ובעקבות כך מסרבים שחקנים לחתום בשורותיה. ההחלטה לסרב להצעתה של כבוד השופטת רונן לקבלת פסק דין מהיר תוך שבועיים, מה שיחזיר את השפיות למועדון, היא לא יותר מניסיון נואש להיתלות על קרנות המזבח שככל הנראה נעשית במטרה לאפשר סיבוב של כמה חודשים בהם יוכל מר הראל 'לעשות את המוות' למי שזכה בהליך הבמבי.

"בא כוחו של טביב הציע לסיים את המשפט בנוהל מזורז כדי שניתן יהיה לסיים את הסאגה הזאת אחת ולתמיד, אך מר הראל וטעמיו עימו, בוחר כאמור לשמר את האנדרלמוסיה למגינת לבנו והאוהדים. מכיוון שאנחנו עסוקים בימים אלה בבניית הסגל, בשיקום מחלקת הנוער, לאחר עשר שנות הזנחה, והעמדת קבוצה ראויה לשנה הקרובה, כל שנותר לנו לקוות כי ביהמ"ש לא יאפשר את גרירת הרגליים המכוונת הזאת ופסק הדין יינתן בהקדם".

עדיין בהפועל תל אביב: בקבוצה מאשרים שאיתי שכטר יצטרף לקייזרסלאוטרן. סכומים ממעבר שלו אמורים להגיע לעירוני קריית שמונה (כחלק מעסקת אלרואי כהן) וגם למכבי נתניה - קבוצתו לשעבר של שכטר. הפועל תל אביב אמורה לקבל 62% מההסכם עם הקבוצה הגרמנית בעוד שקריית שמונה 20% ונתניה 18%. העסקה בשווי של כ-2.5 מיליון יורו. ורמוט כבר נמכר לקבוצה הגרמנית ב-750 אלף יורו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות