אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
במו ידיו: שיפוצניק מדטרויט הרוויח 3 מיליון דולר בשמונה חודשים צילום: בלומברג

במו ידיו: שיפוצניק מדטרויט הרוויח 3 מיליון דולר בשמונה חודשים

רק בארה"ב: כך הצליחו יזם נדל"ן ושיפוצניק להפוך מאות בתים המצויים בהליכי עיקול - למכרה זהב

03.07.2011, 00:13 | סוכנויות הידיעות

העיר דטרויט נפגעה באופן קשה מהמשבר בשוק הנדל"ן האמריקאי. בתים רבים בעיר - חלקם במצב רעוע ובשכונות מצוקה - מצויים בהליכי עיקול, לאחר שבעליהם לא עמדו בתשלומי המשכנתה שלהם.

למרות התמונה השחורה הזו, יש מי שידעו לקפוץ על העגלה, ולנצל את להיטות הבנקים למכור את אותם בתים במהירות - כדי להרוויח כסף רב.

קחו למשל את השיפוצניק קיית האדסון העובד יחד עם איש הנדל"ן ארנסט קאר. השניים רכשו דירות בסכומים זעומים, לעתים מאות דולרים בלבד, שיפצו אותן - ומכרו אותן ברווח גדול.

לפי דיווח של "דטרויט פרס", השניים הצליחו למכור באופן כזה 300 דירות בתקופה של שמונה חודשים - והרוויחו סכום המתקרב ל-3 מיליון דולר.

רוב הלקוחות של האדסון וקאר שילמו להם 1,500 דולר במעמד העסקה, ועוד 18 תשלומים של 500 דולר כל אחד. כמו כן, הלקוחות שילמו עבור שיפוץ הבית - ואת המסים הכרוכים בעסקה. מאחר שהאדסון וקאר רכשו את הבתים במחיר אפסי של עד 1,500 דולר, מדובר ברווח נטו של כ-9,000 דולר עבור כל בית. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
אני חי!!
אנשים שמעולם לא ניסו להיות עצמאיים בעצמם עסוקים בלהמציא תירוצים מתחת לאדמה ל"למה זה פשוט לא יעבוד" רק כי הפחד המוכר שקרה אתמול זה בטוח, אבל לצאת לעצמאות זה פשוט לא יעבוד רק כי ארוך, יקר, קשה ומסובך. אתם תסבירו לעצמכם איך אתם מרווחים מזה שזה אופי להישאר תקוע במקום כל החיים, ואני אחיה את החיים שתמיד חלמתי עליהם.
ואתם שורדים מינוס  |  17.09.11
לכל התגובות