אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אספן במו"מ לרכישת נכס מניב בהולנד תמורת 105.4 מיליון שקל

אספן במו"מ לרכישת נכס מניב בהולנד תמורת 105.4 מיליון שקל

הנכס מושכר לתקופה של 10 שנים לחברת האופנה טומי הילפיגר, בשכ"ד שנתי של כ-10.7 מיליון שקל המגלם תשואה של כ-10% על מחיר הרכישה

03.07.2011, 11:43 | מעין מנלה
אספן גרופ בדרך להתרחבות בהולנד. חברה-בת הולנדית בשליטת אספן גרופ נמצאת במשא ומתן מתקדם לרכישת נכס מניב בהולנד ב-105.4 מיליון שקל. הנכס הוא מרכז לוגיסטי שמושכר כעת לחברת האופנה טומי הילפיגר, וכולל ארבעה מבנים בשטח בנוי להשכרה של כ-44 אלף מ"ר על קרקע בשטח של כ-65 דונם. מחיר הרכישה, שעומד על כ-21.5 מיליון יורו, אינו כולל הוצאות עסקה ומס רכישה בשיעור של כ-7.6% ממחיר הרכישה.

הנכס מושכר כעת לתקופה של 10 שנים בשכ"ד שנתי של כ-2.2 מיליון יורו (10.7 מיליון שקל) המגלם תשואה של כ-10% על מחיר הרכישה. לפי הערכות החברה-בת האחזקה השנתיות השוטפות הן כ-270 אלף יורו לשנה (כ-1.3 מיליון שקל).

חברת הבת השוויצרית קיבלה התחייבות מבנק בהולנד להעמדת אשראי למימון כ-74.4% ממחיר הרכישה, לתקופה של שמונה שנים, בריבית קבועה בשיעור שנתי של כ-5.55%. 

גיא פרג, יו"ר דירקטוריון אספן גרופ, ציין היום כי "אנו שמחים לצרף את רשת ההלבשה הבינלאומית טומי הילפיגר לרשימת השוכרים של הקבוצה. בעיסקה הנוכחית מדובר בנכס המניב תשואה גבוהה שימומן בתנאים נוחים ויבטיח לאספן תזרים מזומנים יציב לאורך 10 שנים לפחות. אנו ממשיכים לפעול לאיתור הזדמנויות יחודיות לרכישת נכסים אטרקטיביים במדינות הפעילות שלנו".

אספן גרופ עוסקת ברכישה, השכרה וניהול נדל"ן מניב, הקמה ורכישה של חוות סולאריות, ושולטת באספן נדל"ן. החברה-בת ההולנדית נמצאת בשליטת אספן נדל"ן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות