אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עירוני אשקלון ויתרה על ההשתתפות בליגת העל צילום: טל שחר

עירוני אשקלון ויתרה על ההשתתפות בליגת העל

בעקבות הפועל תל אביב בכדורסל גם היורדת לליגת המשנה הודיעה כי לא תממש את האופציה שניתנה לה להישאר, זאת לאחר שנתבשרה שלא תזכה לתקצוב מוגדל מעיריית אשקלון

03.07.2011, 13:47 | כתב ynet

אוהדי עירוני אשקלון לדורותיה, ומדובר בכמות אנשים לא קטנה בכלל, המתינו הבוקר (א') בדריכות להחלטה של ראש העירייה בנוגע להגדלת התקציב. עתידה הפיננסי של קבוצתם עדיין לא ברור, זאת גם לאור ההפסד למכבי חיפה בקרב על המקום האחרון בעונה החולפת.

על פי החוקים החדשים של מנהלת הליגה, קיוו האוהדים וההנהלה כי הקבוצה תוכל "לקנות" את הישארותה בליגה הבכירה, ולנסות לצאת עוד כמה חודשים לעונה מוצלחת קצת יותר.

הדאגה היחידה היתה בגזרת העירייה, שם נשמעו קולות אחרים בנוגע להמשך התקצוב הרגיל ואף תגבורו למשך שלוש העונות הקרובות, והנהלת הקבוצה מיהרה לקבוע סדרת פגישות בתקווה לקבל בשורות טובות ולהפוך את הגזרה, או לפחות את השמועות.

ההתחלה עוד נראתה אופטימית, כשגורמים במנהלת, אוהדים רבים, מקורבים ושאר אנשי עסקים לחצו על גורמים בעירייה למען הגדלת התמיכה, אך כעת מתברר שזה כנראה לא יקרה.

בפגישה שערכו הבוקר ראשי הקבוצה עם ראש העירייה בני וקנין, התבשרו הדרומיים כי הבקשות שלהם בנוגע להגדלת התקציב של העירייה לא ייענו. כתוצאה מכך, ועקב רף הדרישות המחודש של המנהלת, כונסה במקום מסיבת עיתונאים שבה התבשרו האוהדים בחדשות העגומות.

כרגע חברות בליגת העל עשר קבוצות בלבד, כשגם עירוני נהריה בראשותו של שאול אייזנברג שואפת להצטרף. אך לאור חוסר בהירות בנוגע לעתידה הכלכלי, כמו גם בעיות שעשויות לצוץ מכיוון המנהלת אשר מנסה להימנע ככל האפשר מליגה בעלת מספר אי זוגי של קבוצות, נראה כי גם כאן לא גדולים הסיכויים לכך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות