אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: קורבנות אופנה - גרסת האקסטרים צילום מסך: life.com

Play: קורבנות אופנה - גרסת האקסטרים

מכובע שנראה כמו מנורת שולחן ועד מראה הקונדום העגמומי, והכל בתצוגה אחת בפריז. וגם: פרויקט תמונות מרתק על מלחמת העולם השנייה, וויקיליקס עוקצים את מאסטרקארד, מצלמה שמחוברת לזיקוק ופרידה מריאן דאן

03.07.2011, 19:41 | שי רינגל

האופנה החמה בשוק

המדור לא מתיימר להבין יותר מידי באופנה, ובכל זאת - אנחנו יודעים שלא היינו רוצים ללבוש מנורת שולחן על הראש, או להיראות כמו קונדום עגמומי. אבל זה מה שמציעים לגברים מיטב בתי האופנה בעולם, המציגים בימים אלה בפריז. יש לכם סניף עודפים?

זהו אינו קליפ של ליידי גאגא, צילום מסך: Life.com זהו אינו קליפ של ליידי גאגא | צילום מסך: Life.com זהו אינו קליפ של ליידי גאגא, צילום מסך: Life.com

המלחמה ההיא

ולאוסף תמונות שונה לחלוטין: לספר את הסיפור של מלחמת העולם השנייה הוא לספר את סיפורה של המאה ה-20. המגזין The Atlantic עורך פרויקט מיוחד על המלחמה ששינתה את פני ההיסטוריה. בלוג התמונות שלו, In Focus, עוקב אחר המלחמה בתצלומים, בלא פחות מ-20 חלקים. ללא ספק אחד מהפרויקטים הכי מרגשים שנערכו השנה. שני החלקים הראשונים, על הימים שלפני המלחמה ועל הפלישה לפולין, כבר פורסמו. הפרויקט יסתיים בסוף אוקטובר.

מצלמה מתפוצצת

בניגוד לשני הקישורים הקודמים, הסרטון הזה מציג בזבוז מוחלט של מצלמה טובה. הסיפור הוא כזה: מישהו חיבר מצלמה לזיקוק. בשלב הבא הוא הדליק את הזיקוק, ולבסוף הזיקוק דינור טס באוויר והתפוצץ עם המצלמה עליו. וכמו שסטיב ג'ובס אוהב לומר, בום!

דברים שאין להם מחיר

בזמן שוויקיליקס ומאסטרקארד נכנסים, אולי, לריב משפטי, החליטו ג'וליאן אסאנג' וחבריו להפיק פרסומת שלועגת לסגנון הפרסום הידוע של חברת האשראי. זה רק כסף.

 

המון נפילות לזכרו

 

ראין דאן מ-Jackass הלך נהרג בתאונת דרכים לפני כשבועיים. לזכרו, הפיקו החברים האוהבים מהסדרה סרטון הכולל כמה רגעים שהעלו על פנינו חיוך גדול, ועל פניו של ריאן - קצת פחות. להתראות ריאן דאן, מקווים שהמלאכים שם למעלה לא מפילים אותך מגגות בזמן שאתה שוכב בתוך חבית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות