אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הראל ביטוח תרכוש מרבוע כחול נדל"ן 50% מפרויקט בקרית השרון בנתניה צילום: נמרוד גליקמן

הראל ביטוח תרכוש מרבוע כחול נדל"ן 50% מפרויקט בקרית השרון בנתניה

הפרויקט, הממוקם בסמוך למתחם המתוכנן לקריה האקדמית נתניה, כולל מרכז מסחרי על שטח של כ-26.5 אלף מ"ר; חלקה של הראל בעסקה יעמוד על כ-81 מיליון שקל

04.07.2011, 16:53 | שירלי ששון-עזר

חברת הביטוח הראל חתמה היום (ב') על הסכם מול חברת רבוע כחול נדל"ן לרכישת 50% מפרויקט מסחר ומגורים שמקימה החברה בשכונת קרית השרון בנתניה. חלקה של הראל בעסקה יעמוד, על פי ההסכם, על כ-81 מיליון שקל והוא יבוצע מכספי העמיתים וכספי הנוסטרו של החברה.

הפרויקט ממוקם בסמוך למתחם המתוכנן לקריה האקדמית נתניה ובקרבת לתחנת הרכבת. הוא צפוי לשרת את תושבי קרית השרון, המונה כיום 25 אלף תושבים, וכן שכונות שכנות כמו קריית רבין, משכנות זבולון ונאות גנים. התוכנית כוללת מרכז מסחרי המשתרע על שטח של כ-26.5 אלף מ"ר, ומתוכם כ-14.5 אלף מ"ר שטחים עיליים המיועדים למסחר ומשרדים בנוסף לקומת חניה.

כמחצית משטחי המסחר כבר שווקו לגופים מסחריים כמו רשת מגה, סטימצקי, בנק לאומי, אופטיקנה וניו-פארם. במקביל מתנהל מו"מ מתקדם עם מספר גופים וביניהם קופות חולים ומכוני כושר. על המקרקעין זכויות בניה נוספות על פי תב"ע בתוקף שטרם נוצלו, בהיקף של כ-27.5 אלף מ"ר, לגביהן נבחנת אפשרות לתוספת שימושים. המרכז המסחרי נמצא בשלבי בנייה והוא צפוי להגיע לשלב האכלוס במהלך 2012. על פי גורמים בחברת הביטוח, ההשקעה במרכז צפויה להניב תשואה שנתית התחלתית של כ-8.25%.

גדי בן חיים, מנהל תחום הנדל"ן בהראל ביטוח ופיננסים, מסר כי "מספר תושבי קריית השרון צפוי לגדול משמעותית במהלך השנים הקרובות, דבר שיהווה מחולל ביקוש גדול לשטחי מסחר ומשרדים". לדבריו, "עסקה זו מצטרפת לתיק הנדל"ן המניב העשיר של הראל בישראל ובחו"ל ומבטיחה תשואה אטרקטיבית הנשענת על הסכמי שכירות עם שוכרים יציבים, בפיזור הולם, לטובת עמיתי הראל".

זאב שטיין, מנכ"ל רבוע כחול נדל"ן, מסר כי בחברה מקווים שזוהי סנונית ראשונה גם לשיתוף פעולה מוצלח בפרויקטים נוספים בעתיד עם הראל. "לרבוע נדל"ן נכסים ייחודיים רבים במרכזי הערים ובמרכזי השכונות; איתנותם הפיננסית של השוכרים המרכזיים שלנו, איתנותם של שותפינו ויכולת החברה בתחום היזמות והפיתוח מהווים כיום ויהוו בעתיד את מנוע הצמיחה של רבוע נדל"ן גם בתנאי שוק משתנים", אמר שטיין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
מסכים עם 1.
אני ואישתי בדקנו הרבה שכונות באיזור השרון כולל מקומות שרמת המחירים שלהם הרבה יותר גבוהה עם מוניטין מרשים. בקרית השרון הבניה מרווחת, ישנם המון גנים ציבוריים, כולל חורשה מוארת ושביל הליכה מסודר. רחובות וכיכרות מטופחים, אוכלוסיה צעירה ואיכותית. תבואו לראות - רק עברנו לשם ואנחנו מאוד מרוצים.
אייל , קרית השרון  |  06.07.11