אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: יזם הנדל"ן יגאל דמרי נלחם על חלקו בסטארט־אפ אינטגריטי צילום: עמית שעל

דיבידנדים: יזם הנדל"ן יגאל דמרי נלחם על חלקו בסטארט־אפ אינטגריטי

וגם: ינון קרייז השיק קרן גיוס כספים לקידום הספורט הישראלי באולימפיאדת לונדון, כנס רואי החשבון באילת נפתח בביטולים ועוד

05.07.2011, 09:21 | רון גרנות

הסיפור המלא

 

שמונה שנים לאחר שהשקיע 2.6 מיליון שקל במיזם הרפואי של חברת אינטגריטי מוצא את עצמו יזם הנדל"ן יגאל דמרי נלחם נגד הדילול של חלקו בחברה. דמרי מחפש בורר ובשבוע שעבר הוא פנה לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה כדי לקבל סיוע בכך.

המיזם בראשות פרופ' אבנר גל הוא מכשיר המודד את רמות הסוכר בדם באופן לא פולשני. בפברואר 2003 נחתם הסכם ההשקעה בין דמרי לחברה, שבמסגרתו נקבע שחלקו של דמרי לא יופחת מ־18%. במרץ 2010 החליטה החברה לגייס כסף בארה"ב והמשמעות היא שחלקו של דמרי יועבר למשקיעים. בשלב זה דמרי עדיין מחזיק ב־25%.

כעת עיקר הוויכוח נותר על זהות הבורר. דמרי הציע את רובי בכר, אייל רוזובסקי או רון ברקמן. החברה סירבה להצעות. מחברת אינטגריטי נמסר בתגובה: "העובדות בכתבה כמו גם הטענות בה אינן נכונות כלל ועיקר ועל כן הן נדחות על ידי החברה. החברה אינה מנהלת את ענייניה מעל גבי דפי העיתון ועל כן תמסור תגובתה בבית המשפט".

מארק שון

 

קרייז, ביום שאחרי אנדמול

ינון קרייז, עד לפני רגע יו"ר ומנכ"ל חברת הטלוויזיה הבינלאומית אנדמול, השיק בסוף השבוע קרן מיוחדת שמטרתה לגייס כספים לטובת קידום הספורט הישראלי באולימפיאדת לונדון 2012. האירוע התקיים בביתו של האוליגרך היהודי לן בלווטניק, שפתח את דלתות אחוזתו שליד פארק קנסינגטון בלונדון לאנשי עסקים ומדיה מובילים שהתגייסו לתרום לאתלטים הישראלים ולהצלחת הנבחרת. אורח הכבוד היה יו"ר המשחקים האולימפיים של לונדון 2012, האלוף האולימפי לשעבר לורד סבסטיאן קו. נכחו, חברי הבורד: סר מרטין סורל, נשיא WPP; הבנקאי והפילנתרופ לורד ג'ייקוב רוטשילד, ראש השלוחה האנגלית של משפחת רוטשילד, איש העסקים פויו זבלדוביץ'; איש העסקים והמו"ל ריצ'רד דזמונד, שבבעלותו עיתונים, מגזינים וערוצי טלוויזיה, ובהם "OK" וה"דיילי סטאר"; חבר הוועד האולימפי הבינלאומי אלכס גלעדי; ליאור כהן, יו"ר ומנכ"ל חברת המוזיקה הבינלאומית וורנר מיוזיק גרופ; מייק שרווד, סגן יו"ר חברת ההשקעות והייעוץ הפיננסי הבינלאומית גולדמן זאקס; הווארד שור, נשיא בנק ההשקעות הבריטי שור קפיטל; קייסי וסרמן, נשיא וסרמן מדיה גרופ; בן סילברמן, לשעבר נשיא NBC וסוכן השחקנים המצליח ארן טלם. קרייז, הנשוי לשייטת האולימפית לשעבר ענת פבריקנט, אמר כי "המשחקים האולימפיים בלונדון הם הזדמנות להציג לעולם את ישראל בזווית אחרת ולסייע לחיזוק תדמיתה. התמיכה שאנו מגייסים היום תגיע ישירות לספורטאים ולמערכת האימונים".

 

ינון קרייז, ג ינון קרייז, ג'ייקוב רוטשילד, לן בלווטניק. לונדון 2012 היר איי קאם ינון קרייז, ג

 

רואי החשבון על הקצה

הכנס של לשכת רואי החשבון באילת נפתח אתמול (ב') בסימן ביטולים. גם השנה ביטל אורח הכבוד יעקב נאמן ברגע האחרון את השתתפותו בגלל ישיבת ממשלה. מאוחר יותר ביטלו עו"ד דן שינמן והשופט חאלד כבוב מבית המשפט המחוזי בתל אביב. אולם גל הביטולים לא השבית את השמחה, ורואי חשבון ומשפחותיהם הגיעו להשתתף בכנס המוכר לצורכי מס. הדרימו לאילת, למרות הכל: נשיא הלשכה דורון קופמן; סגן הנשיא עופר מנירב; אלכס הילמן, הנשיא לשעבר; דודי גולדברג, יו"ר מרחב תל אביב; רו"ח מיכל הוכמן, סמנכ"לית כספים ריט 1; ורו"ח חיים פרייליכמן, מנכ"ל בנק אגוד.

האח הקטן

ירון טל, צילום: יונתן בלום ירון טל | צילום: יונתן בלום ירון טל, צילום: יונתן בלום

האדריכל ירון טל, אחיו של ארז טל, השיק השבוע במשרדו בתל אביב את המחלקה שתטפל בעיצוב בתי מלון בטכניקה חדשה: מלון בתוך מלון, כלומר: טכניקת עיצוב שמחדשת קונספט לאחד האגפים במלון. בין לקוחותיו שדהרו להשקת המחלקה החדשה נראו נציגים ממקס ברנר, מאפיית ברמן, בנדיקט ומלון דן פנורמה, שאותו סיים לשפץ לאחרונה.

גוליבר בן עשר

חברת התיירות גוליבר ציינה בסוף השבוע יום הולדת עשירי. ערד מרום, מבעלי החברה, והמנכ"ל אורי אלון הפתיעו את העובדים והכינו סרט ליפ דאב, לצד הופעה של להקת הקאברים ג'וי וחלוקת פרסים למצטיינים. גם אייל קשדן, מנכ"ל השטיח המעופף, הגיע לפרגן.

מימין: אייל קשדן מנכ"ל השטיח המעופף, אורי אלון מנכ"ל גוליבר וערד מרום בעלי גוליבר, צילום: אביב חופי מימין: אייל קשדן מנכ"ל השטיח המעופף, אורי אלון מנכ"ל גוליבר וערד מרום בעלי גוליבר | צילום: אביב חופי מימין: אייל קשדן מנכ"ל השטיח המעופף, אורי אלון מנכ"ל גוליבר וערד מרום בעלי גוליבר, צילום: אביב חופי

קמיניץ בשחקים

היום יצא מטוס ה־ATR החדש של ישראייר לטיסת הבכורה לאילת. מדובר אחד משני מטוסים שרכשה ישראייר מחברת ATR הצרפתית, ושיפעלו בקו פנים־ארצי וגם ליעדים קרובים ביוון וקפריסין. את טיסת הבכורה יכבדו מנכ"ל אי.די.בי תיירות דוד קמיניץ ודרור בהט, סמנכ"ל מסחר ותעופה בחברה, שיבדקו את נוחות כיסאות העור והמרווח בין המושבים.

צוקרברג מרגל

מייסד פייסבוק מארק צוקרברג אישר כי הוא פתח חשבון גם אצל המתחרה גוגל+. "מדוע אנשים כל כך מופתעים לגלות שיש לי חשבון בגוגל?", תהה צוקרברג בתגובה לפליאה שהביעו המשתמשים כשגילו את הידיעה המרעישה. אחד החברים הבולטים של צוקרברג ברשת החדשה הוא מייקל ארינגטון, מייסד טק־קראנץ', שדיווח בהרחבה על העימותים הממושכים בין גוגל לפייסבוק.

מהמוסד לדיסקונט

שחקן חיזוק חדש ומפתיע בהנהלת דיסקונט: אתמול הודיע הבנק על מינויו של יוסי פרץ לראש מערך משאבי אנוש במקומו של אמנון גדעון. פרץ מגיע לדיסקונט מהמוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים, שם כיהן מאז 2005 כראש אגף משאבי אנוש. מעניין כיצד ישתמש פרץ בכישוריו המיוחדים בהתנהלות מול יו"ר ועד העובדים הוותיק, ריקי בכר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות