אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק הדואר מנפיק כרטיס "ויזה נטען דולר" צילום: משה שי

בנק הדואר מנפיק כרטיס "ויזה נטען דולר"

את הכרטיס ניתן יהיה לטעון כל פעם בסכום של עד 2,500 דולר. הכרטיס מיועד לצעירים ולאוכלוסיות חלשות שלא יכולות לקבל כרטיס אשראי בינלאומי

05.07.2011, 13:16 | רימונה פרקש ברוך

חברת דואר ישראל, באמצעות בנק הדואר, עושה צעד נוסף לקראת כניסתו לעולם העסקי והתחרותי בשוק הפיננסי,  והשיק כרטיס ויזה נטען דולר. מדובר בכרטיס חיוב שאינו מקושר לחשבון בנק כלשהו, ומשמש ככרטיס חיוב של ויזה. 

את הכרטיס ניתן יהיה לרכוש בכל סניפי הדואר בארץ, והוא יוכל לשמש כחלופה להמחאות ושטרות הנוסעים המשרתים בעיקר תרמילאים הנוסעים בעולם.

בעל הכרטיס יוכל לטעון אותו בכל סכום של עד 2,500 דולר. עלות רכישת הכרטיס תעמוד על סכום חד פעמי של 40 שקלים והוא יהיה בתוקף ל-3 שנים. ההטענה הראשונה של הכרטיס תתבצע ללא עלות נוספת, כל הטענה נוספת של הכרטיס תחויב בעמלה של 0.8% מסכום ההטענה. השימוש בכרטיס יאפשר ביצוע רכישות של עד 1,500 דולר ליום וביצוע משיכת מזומנים של עד 1,000 דולר ליום.

בדואר ישראל רואים בכרטיס ככזה שיכול להתאים ולשרת מגוון אוכלוסיות החל מטיילים צעירים בעולם, או הוריהם שיוכלו להטעין עבורם את הכרטיס במקרה הצורך. בנוסף יוכל הכרטיס לשמש גם אוכלוסיות חלשות יותר, שאין להם חשבון בנק או כאלה שאין באפשרותם לקבל כרטיס אשראי בינלאומי.

"חזון בנק הדואר הוא הרחבת השירותים הפיננסיים תוך מתן דגש לנושא החברתי ומתן שירותים לאוכלוסיות רחבות וחלשות אשר לא מקבלות מענה באמצעות הבנקים הרגילים", הדגיש ששי שילה, יו"ר דירקטוריון חברת דואר ישראל.

בימים אלה פועלים בבנק הדואר לקידום תזכיר חוק בנק הדואר שיאפשר הרחבת השירותים הפיננסים. בין השאר מתכננים בעתיד לאפשר ל-350 בעלי חשבונות העו"ש המנהלים את חשבונם באמצעות בנק הדואר לקבל ריבית על פיקדונות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
כרטיס אשראי NEO ISRACHIPS
אנו באתר ISRACHIPS.COM מציעים כרטיס אשראי של חברת מאסטר כארד העולמית, הכרטיס הינו כרטיס וירטואלי במטבע אירו, תקף לשלושה חודשים, ניתן לבצע קניות באינטרנט ודרך הטלפון, הכרטיס ניתן רק באמצעות כרטיסי UKASH כארד הנמכרים בבלעדיות אצלנו באתר ולכן רק אנחנו מציעים את הכרטיס למכירה בארץ.
israchips , irak  |  03.08.11
8.
זהירות!!!! זה רק נישמע טוב!
הלכתי לדואר וקניתי את הכרטיס וזה הייתה טעות!!! קודם כל, רק לקנות את הכרטיס לקח יותר מרבע שעה כי הפקידה צריכה למלא טפסים במחשב, כולל תעודת זהות, וזה אחרי שמחכים בתור. בסוף, כשנידמה שגמרנו והולכים מסתבר שצריך לחתום על חוזה התקשרות של חמישה דפים. כמובן שהמדפסת לא עובדת, אז רק עוד רגע. מי שמתעקש לקרוא את חוזה ההתקשרות מגלה שדווקא יש לא מעט עמלות. למשל, אחרי שנה לוקחים לך שלושה דולר לחודש סתם בשביל הכיף. אי אפשר לתת את הכרטיס לילד כמו שרציתי כי הכרטיס הוא על שמי בלבד, ועוד מגוון הגבלות. סעיף מיוחד בחוזה נותן להם רשות לתת את הפרטים שלך (תעודת זהות, זוכרים) למי שהם רוצים. בשלב זה רציתי לבטל ולא הסכימו (חוצפה בפני עצמה). המלצה שלי: תדרשו לקבל את החוזה לפני שאתם בכלל עומדים בתור.
ה , חיפה  |  22.07.11
לכל התגובות