אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יאיר סהר נבחר לנשיא החדש של הבורסה ליהלומים באדיבות בורסת היהלומים

יאיר סהר נבחר לנשיא החדש של הבורסה ליהלומים

סהר, בעליה של חברה המתמחה בייצור ושיווק יהלומים מלוטשים, יורש את מקומו של אבי פז, שסיים 6 שנות כהונה רצופות ונבחר לנשיא כבוד

06.07.2011, 18:33 | טל ליטמן

יאיר סהר נבחר היום (ד') לנשיא בורסת היהלומים. בבחירות לנשיאות והנהלת בורסת היהלומים שמתקיימות אחת לשנתיים, הצביעו בסך הכל 1,851 איש ומתוכם הצביעו לסהר 931 מצביעים.

סהר הוא בעליה של חברת סהר עתיד, המתמחה בייצור ושיווק של יהלומים מלוטשים בארץ ובעולם ומקבלת סייט (הקצאה קבועה של גלם) מה-DTC ומחברת הארי ווינסטון הקנדית. החברה זכתה בשנת 2009 בפרס יצואן מצטיין של מדינת ישראל ומעסיקה כ-40 עובדים בארץ ובחו"ל.

עם בחירתו אמר יאיר סהר כי "בורסת היהלומים היא אחד מעמודי התווך החשובים והמרכזיים של הכלכלה הישראלית. גוף שמרכז מסחר שנתי כולל של כ-25 מיליארד דולר. אעשה כל שביכולתי על מנת להצעיד את הבורסה קדימה ולהבטיח שישראל תמשיך להיות מרכז סחר עולמי. אחת המטרות המרכזיות שלי כנשיא בשנים הקרובות תהיה להחזיר לישראל את ייצור היהלומים".

נשיא הכבוד של הבורסה, אבי פז, בירך יורשו ואמר כי "יאיר סהר הוא ללא ספק האדם הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון. אני משוכנע שהוא יצעיד את ענף היהלומים הישראלי להצלחה ואני מאחל לו הצלחה מכל הלב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות