אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רש"ת תממן: תושבי בני עטרות יוכלו ללון בבתי מלון במהלך יולי צילום: shutterstock

רש"ת תממן: תושבי בני עטרות יוכלו ללון בבתי מלון במהלך יולי

זאת, בשל רעש המטוסים באזורם עם תחילת שלב ב' בפרויקט שדרוג מערך המסלולים, ומכוון שבתיהם טרם מוגנו אקוסטית. יוכלו לבחור בין המלונות גרנד ביץ' בתל אביב, מרקיורי בבת ים או כפר המכביה ברמת גן

07.07.2011, 19:46 | יסמין גיל

כ-70 משפחות מהמושב בני עטרות הסמוך לנתב"ג יוכלו ללון בבתי מלון החל מסוף השבוע ועד סוף החודש. זאת, בשל רעש המטוסים באזורם עם תחילת שלב ב' של פרויקט שדרוג מערך המסלולים בנמל, ומכוון שבתיהם טרם מוגנו במיגון אקוסטי, כך נמסר הערב (ה') מרשות שדות התעופה (רש"ת).

היום אישרה הרשות את הדיור החלופי לתושבים שבתיהם נמצאו זכאים למיגון אקוסטי, בהתאם להמלצת המשרד להגנת הסביבה. התושבים קיבלו תקציב מרש"ת למיגון בתיהם ואמורים להשלים זאת עד ספטמבר. הם זכו ללינה במלונות רק ביולי - במהלכו פועל הנמל במתכונת של מסלול אחד, כחלק משלב ב' בפרויקט שדרוג מערך המסלולים שבו עיקר הרעש יהיה בסמוך למושב.

באוגוסט, שיא עונת הנסיעות, יפעל הנמל במתכונת של שני מסלולים - מהלך שאמור להפחית במעט מעוצמת רעש המטוסים, ובספטמבר ישוב הנמל לפעול במתכונת חד מסלולית – אז כאמור, התושבים אמורים לסיים את המיגון האקוסטי של בתיהם.

גם הלינה במלונות היא במימון רש"ת, אולם זו סירבה למסור פרטים לגבי העלות, בייחוד כשמדובר בעונת השיא של הקיץ. התושבים יוכלו לבחור בין אחד ממלונות רשת אטלס, מלון גרנד ביץ' בתל אביב, מלון מרקיורי בבת ים או מלון כפר המכביה ברמת גן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות