אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זירוקס וסיסקו ישתפו פעולה בשירותי הדפסה מבוססי ענן צילום: בלומברג

זירוקס וסיסקו ישתפו פעולה בשירותי הדפסה מבוססי ענן

המערכת שיפתחו החברות תאפשר למשתמשים להדפיס מכל סמארטפון או טאבלט לכל מדפסת

10.07.2011, 11:50 | כתב כלכליסט

זירוקס וסיסקו הודיעו על שיתוף פעולה ליצירת מערכת הדפסה ניידת מבוססת ענן. המערכת תאפשר למשתמשים להדפיס מכל מכשיר סמארטפון או טאבלט לכל מדפסת.

במסגרת שיתוף הפעולה מתכננות זירוקס וסיסקו לשפר אפליקציות כגון ה-mobile printing, שמאפשרת הדפסה מכל מכשיר סלולרי, בכל זמן ומכל מקום. העובד יוכל לגשת למדפסת, להקליד קוד עבור המסמך ולהדפיסו.

לדברי אורסולה ברנס, מנכל"ית זירוקס, "מערכת היחסים הזו מאפשרת לזירוקס ולסיסקו לחבר בין רשתות הדפסה ושירותי ענן. ביחד, אנחנו מסייעים לעסקים במעבר אל טכנולוגיית הענן בדרך שהכי מתאימה להם ומוסיפים את השירותים הדרושים על מנת לשפר את האבטחה ואת הפרודוקטיביות של העובדים".

בעזרת שיתוף הפעולה מתכננת זירוקס להוביל את שוק שירותי ההדפסה המנוהלים על גבי טכנולוגית ענן. שירותי ההדפסה המנוהלים של זירוקס על גבי הרשת הוירטואלית של סיסקו ממזגים בין צרכי ה-IT ובין שירותי ההדפסה ואופטימיזציה של הרשת, ומערכת ההפעלה הפנים ארגונית (IOS). הפתרון מקטין את עלויות התפעול, מגן על מידע חסוי מכל מקום, ומשפר את הפרודוקטיביות של העובד עם יישומים ניידים מתקדמים בשימוש טכנולוגית ענן ההדפסה.

פתרון ההדפסה הנייד של זירוקס על גבי שולחן עבודה וירטואלי של סיסקו מאפשר לעובדים שנמצאים מרבית היום מחוץ למשרד להדפיס בבטחה מסמכים עסקיים מכל מכשיר התומך בדוא"ל, תוך העלאת שולחן עבודה וירטואלי בכל מדפסת מאופשרת ברשת.

לדברי ג'ון צ'יימברס, יו"ר ומנכ"ל סיסקו העולמית: "ברית אסטרטגית זו יוצרת לשותפים העסקיים הזדמנות גדולה להגדיל הכנסות, על ידי שימוש בטכנולוגית הענן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות