אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: למה שונאים את פייסבוק? צילום מסך: Youtube

Play: למה שונאים את פייסבוק?

מתמונות של תינוקות ועד אמהות ששולחות בקשות חברות, וגם: לראות איך טוויטר ופליקר התפשטו בעולם, האתר שיהפוך אתכם לכלבים, בחזרה למשחק "קפטן אמריקה" והלהקה שעושה מוזיקה מזבל

10.07.2011, 20:10 | שי רינגל

אמא, למה הוספת אותי?

יש די הרבה סיבות לשנוא את הרשת החברתית הגדולה בעולם, ולמרות זאת אנחנו עדיין שם, שולחים הודעות לאנשים שבחיים לא פגשנו ושאולי לא היינו אמורים לפגוש בשום צורה. במקום להסביר באריכות את כל הדברים הרעים בפייסבוק, הנה שתי בובות שעושות את העבודה מצוין. מצד שני, אם הגדרות פרטיות רופפות ייצרו מסיבה גדולה ומלאה בגורילות, אז אנחנו די בעד.

טוויטר ופליקר מאירים את העולם

 

אפשר לקרוא עד מחר סטטיסטיקות יבשות שעוסקות בשאלה הרת הגורל איזו מדינה מצייצת הכי הרבה בטוויטר, או לבדוק איפה מעלים הכי הרבה תמונות לפליקר. אבל אנחנו נבין הרבה יותר אם נסתכל במפה הבאה, שעושה עיבוד חזותי מרהיב במיוחד לנתונים. הנקודות האדומות מייצגות העלאות לפליקר, הכחולות - ציוצים.

יא כלב!

לאתר הזה ניכנסים אנשים רגילים ויוצאים ממנו כלבים. זה בסדר, זה לא מסוכן: מחולל פרצופי הכלבים רק ייקח את התמונה שלכם ויהפוך אתכם לידידכם הטוב ביותר.

קפטן אמריקה חוזר

 

משחק נוסטלגי אחד בסגנון 8 ביט אחד הוא כל מה שאנחנו צריכים כדי להרוס לכם את כל התוכניות לשבוע הקרוב.

הנה בא הקפטן, צילום מסך: marvel.com הנה בא הקפטן | צילום מסך: marvel.com הנה בא הקפטן, צילום מסך: marvel.com

צלילים לפתיחת השבוע

 

יש המון להקות גראז' עם צליל מלוכלך, אבל כמה מהן אשכרה מנגנות על דברים שהם מצאו בזבל? "אנשי הזבל" אולי נראית לכם כמו להקה של ילדים צעירים מדי לרוקנ'רול, אבל הגימיק חמוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות