אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל איי.די.או: 50% משרה - 60 אלף שקל בחודש צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

מנכ"ל איי.די.או: 50% משרה - 60 אלף שקל בחודש

שלמה זהר, שמונה בשבוע שעבר למנכ"ל החברה, יקבל גם בונוס של 250 אלף שקל עבור תקופת כהונתו כיו"ר דירקטוריון החברה

11.07.2011, 11:01 | מעין מנלה
שלמה זהר, שמונה למנכ"ל חברת איי.די.או שבשליטת שיכון ובינוי ועדי קייזמן, בשבוע שעבר, יקבל עבור חצי משרה שכר של 60 אלף שקל בחודש. את המעבר מתפקיד היו"ר הפעיל של דירקטוריון החברה לתפקיד המנכ"ל המתיקו באיי.די.או עבור זהר עם בונוס של 250 אלף שקל, אותו קיבל עבור כהונתו כיו"ר דירקטוריון החברה.

את הבונוס יקבל זהר, יו"ר דיסקונט לשעבר, לאחר כהונה של כ-13 חודשים כיו"ר הדירקטוריון של איי.די.או ובעקבות תרומתו לביצוע העסקה עם שיכון בינוי. בינואר השתלטה שיכון ובינוי על  איי.די.או, והיא מחזיקה ב-48% ממניותיה. לפי מתווה ההתקשרות מוזגה הפעילות בברלין של שתי החברות. עדי קייזמן נשאר עם 24% בחברה. 

בחברה מסבירים את הענקת הבונוס בכך שבמהלך כהונתו כיו"ר הדירקטוריון תרם זהר באופן משמעותי לחברה הן מזמנו, הן מקשריו והן מניסיונו הרב. באיי.די.או מציינים שבתקופת כהונתו הקדיש זוהר בפועל זמן רב לחברה שעלה באופן משמעותי על שיעור המשרה שנקבע עימו וזאת ללא גמול נוסף. הוא הקדיש, לפי החברה, חלק נכבד מזמנו לאיתור עסקאות ולביצוע השקעות בהון החברה.

בתור מנכ"ל, זהר עולה בהיקף המשרה, כשכיהן כיו"ר הדירקטוריון היקף משרתו היה 25%. איי.די.או מעסיקה את זהר כמנכ"ל החברה עד מאי 2015, כך דיווחה היום החברה.

בתור יו"ר הדירקטוריון הוקצו לזהר 30 מיליון אופציות בחברה. 10 מיליון מהן עדיין לא הבשילו ועתידות להבשיל בינואר 2012. כחלק מתנאי העסקתו נערך שינוי במועד ההבשלה של האופציות שטרם הבשילו כך שמחצית מהן יבשילו בינואר 2012 והשאר בינואר 2013, כאשר מועד המימוש לא ישתנה.

זהר מחזיק ב-2% ממניות החברה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות