אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: הקעקוע שגורם לאייפון לשיר צילום מסך: Youtube

Play: הקעקוע שגורם לאייפון לשיר

ואתם חשבתם שלקעקע נמר על הכתף זה נועז. וגם: המדוזות שתקפו את תחנת הכוח בחדרה, כמה עולה ליצור להיט פופ אחד, מחולל קמפייני הפרסום ויום הולדת לממציא הדגול ניקולה טסלה

11.07.2011, 20:23 | שי רינגל

 

הקעקוע שלך התחיל לשיר

 

תכירו את מרקו. יש לו קעקוע חדש, שיכול לזוז(!) ואפילו לשיר(!!!). מרקו החליט לקעקע על גופו קוד QR, וכאשר סורקים אותו באמצעות האייפון - הוא מפעיל סרטון שמח. היי, אם מרקו מאושר מהעובדה שהוא נתקע עם תעלול אייפון על החזה, מי אנחנו שנתווכח איתו.

גלגל הפרסום

 

נניח שאתם עובדים במשרד פרסום (שאלוהים ירחם על נשמותיכם), וצריכים להגיש את הקונספט החדש לקמפיין ענק של מותג מסויים. רק מה - כמו בשלל סצנות ב"מד מן", אין לכם שום רעיון. אפס. מה עושים? ניגשים לגלגל הקונספטים, מכניסים את שם המותג, מסובבים ואתם כבר תמצאו קמפיין מבריק. תוכנה לאייפון? סרטון ויראלי? סריקת קוד? רק תגרילו. תוכלו גם להוריד את הקמפיין המדהים שלכם הישר להדפסה, וכל מה שנשאר זה להלהיב את הבוס.

המדוזה שתקפה את חדרה

 

הקיץ הגיע ואיתו, תחזיקו חזק, מתקפת המדוזות על תחנות הכוח! ביפן, בסקוטלנד ואפילו ב"אורות רבין" מתמודדים עם החיות החלקלקות. אבל כאן זה לא מדור חדשות, אפילו לא חדשות ממש ביזאריות, כך שהמשכנו הלאה בחיינו - עד שנתקלנו בתמונות הנהדרות של המדוזות שתקפו את העיר השלווה חדרה.

סליחה, כמה עולה להיט?

נכון שאתם עדיין צריכים את הקול, את הגוף ואת הפאסון של ריאנה, אבל לא יזיק אם יהיו לכם כמה מזומנים בדרך למצעד הפזמונים. אז כמה באמת עולה להפיק להיט לריהאנה, מהו התהליך של כתיבת שיר שיגיע למקום הראשון במצעד, כמה משלמים למי וכמה מקבלת מכל זה הכוכבת. מסתבר שלהפיק להיט עולמי זה עסק מאוד יקר - ולא תמיד משתלם במיוחד. כתבה מרתקת של NPR.

יום הולדת חשמלי

 

מזל טוב, ניקולה טסלה! אחד הממציאים הכי חשובים בהיסטוריה, שלא זכה להכרה שלה הוא היה ראוי, נולד לפני 155 שנה בדיוק. לכבוד יום הולדתו הגיע הזמן לחלוק כבוד לגאון שבלעדיו הזרם החשמלי כנראה לא היה מגיע לבתים שלנו, שלא לדבר על זה שהיינו צריכים לקום בכל פעם שרצינו להחליף ערוץ בטלוויזיה. כאן תוכלו ללמוד קצת על ניקולה טסלה, ולקלל בלב את תומס אדיסון.

 
וזה זמן טוב להיזכר בפרק של "היסטוריה שיכורה" (שעליה כתבנו כאן) על טסלה.

 

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות