אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איסתא במו"מ לרכישת ימבטבע; גוליבר - לרכישת אתר אינטרנט של 'יש תיירות' צילום: פייר תורג'מן

איסתא במו"מ לרכישת ימבטבע; גוליבר - לרכישת אתר אינטרנט של 'יש תיירות'

חברת 'יש תיירות' שכוללת מערך מכירות אינטרנטי למוצרי תיירות ואת חברת הטיולים האקזוטיים ימבטבע - נמצאת בהליך הקפאת הליכים. איסתא וגוליבר מתעניינות ברכישת חלקים מהחברה

11.07.2011, 19:29 | יסמין גיל ומארק שון

חברות התיירות איסתא וגוליבר נמצאות במשאים ומתנים לרכישת חלקים מ'יש תיירות' שנמצאת בהליך הקפאת הליכים, בשל חובות בגובה כ-17 מיליון שקל - כך עולה מפרוטוקול בית המשפט המחוזי מרכז, בהמשך לדיון שהתקיים אתמול.

כפי הנראה, המשא ומתן עם איסתא הוא לרכישת חברת ימבטבע, ועם גוליבר - לרכישת אחד מאתרי האינטרנט של 'יש תיירות'. לא ברור באיזה שלב נמצאים המשאים ומתנים הללו, הגם שבפרוטוקול מציין רו"ח בועז גזית, נאמן 'יש תיירות', כי מדובר ב"משא ומתן מתקדם".

'יש תיירות' כוללת מערך אינטרנטי לשיווק מוצרי תיירות, בעיקר נופשונים וטיסות שכר, וכן את אניית מג'יק 1, ואת חברת ימבטבע שמתמחה בשוק הטיולים האקזוטיים והטרופיים והוקמה על ידי שניאור חשין ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים ביוני אשתקד.

קבוצת איסתא פועלת בעיקר כסוכנות נסיעות קמעונאית לשוק תיירות הפנאי תחת המותג איסתא, וכן כסוכנות נסיעות לתיירות העסקית תחת המותג אמריקן אקספרס. גוליבר משווקת מוצרי תיירות דרך האינטרנט.

"יש מספר בעיות בדרך, של נושא של בעלויות על אתרים שאנחנו צריכים לנסות לפתור", אמר במהלך הדיון המשפטי רו"ח גזית, "המתווה שאנחנו מבקשים הוא למכור חלק מהאתרים לחברת גוליבר ואחרים לחברת איסתא".

כבר עם פניית 'יש תיירות' לבית המשפט בבקשת צו הקפאת הליכים, בחודש שעבר, נמסר כי החברה ניהלה מגעים עם איסתא וגוליבר והצדדים החליפו ביניהם טיוטות הסכם.

מאיסתא ומגוליבר לא התקבלו תגובות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות