אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פישר מינה את פרופ' נתן זוסמן לראש חטיבת המחקר בבנק ישראל צילום: יואב גלאי

פישר מינה את פרופ' נתן זוסמן לראש חטיבת המחקר בבנק ישראל

נתן זוסמן הוא בעל תואר ראשון ושני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, ובעל תואר דוקטור בכלכלה מאוניברסיטת ברקליס. אנדרו אביר מונה לראש חטיבת השווקים

12.07.2011, 13:52 | אמנון אטד

מינויים חדשים בבנק ישראל: נגיד הבנק, פרופ' סטנלי פישר, החליט היום (ג') למנות את פרופ' נתן זוסמן מהאוניברסיטה העברית למנהל חטיבת המחקר בבנק, במקומה של ד"ר קרנית פלוג שמונתה על ידו למשנה לנגיד. בנוסף, החליט פישר למנות את אנדרו אביר למנהל חטיבת השווקים בבנק, במקום בארי טאף שמונה ליועץ בכיר לנגיד לעניינים מוניטריים וחבר הוועדה המוניטרית בבנק ישראל.

פרופ' נתן זוסמן, בן 51, הוא בעל תואר ראשון ושני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, ובעל תואר דוקטור בכלכלה מאוניברסיטת ברקלי. הוא מכהן כמרצה במחלקה לכלכלה באוניברסיטה העברית מאז שנת 1993, ובין השנים 2000-2003 הוא כיהן כראש המחלקה. פרופ' זוסמן התמחה במיוחד התמחה בתחומים של מדיניות מוניטרית, שוקי הון והיסטוריה מאקרו-כלכלית.

אנדרו אביר, בן 49, הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ופוליטיקה מאוניברסיטת אוקספורד, ובעל תואר שני במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. הוא עובד בבנק ישראל משנת 1987 בתפקידים שונים, בעיקר בתחום ניהול יתרות המט"ח ומדיניות שער חליפין. בין השנים 2003-2008 ניהל אביר את חדר עסקאות המט"ח של הבנק, ומאז שנת 2008 הוא משמש כסגן מנהל חטיבת השווקים וראש האגף הפיננסי בחטיבה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות