אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מידרוג הורידה דירוג לביג: "רכשה נכסים מניבים בארה"ב במינוף גבוה מדי" צילום: עמית שעל

מידרוג הורידה דירוג לביג: "רכשה נכסים מניבים בארה"ב במינוף גבוה מדי"

בחברת הדירוג הוסיפו כי "רמת הדירוג הנוכחית והאופק היציב נתמכים במיצוב הטוב של הנכסים המניבים של בישראל - נכסים אשר מהווים את ליבת פעילות החברה"

13.07.2011, 14:33 | שי סלינס
חברת הדירוג מידרוג הודיעה היום (ד') על הורדת דירוג לביג מרכזי קניות, עם אופק יציב וזאת בעיקר עקב הגידול בחוב הפיננסי והרעה במצב הביטחונות של החברה.  

הורדת הדירוג מתייחסת לאג"ח סדרה ד', מ-A1 ל-A2, עם אופק יציב. כמו כן, מידרוג מדרגת לראשונה את שאר סדרות האג"ח של ביג מרכזי קניות שבמחזור (א' ב' ו-ג'), באותו אופן – A2 עם אופק יציב.

עוד בנימוקי הדירוג נכתב כי "חלה הרעה במצב הביטחונות של החברה שנבעה עקב השקעות שביצעה החברה ברכישת נכסים מניבים בארה"ב, בהיקף משמעותי, כאשר נכסים אלו נרכשו ברמות מינוף גבוהות, בניגוד לרמות המינוף הנמוכות יחסית אשר אפיינו את פעילות החברה עד כה. כמו כן במהלך התקופה אף חל קיטון במצבת הנכסים הלא משועבדים, אשר גרע מהגמישות הפיננסית של החברה".

בחברת הדירוג הוסיפו כי "רמת הדירוג הנוכחית והאופק היציב נתמכים במיצוב הטוב של הנכסים המניבים של החברה בישראל. נכסים אלו, אשר מהווים את ליבת פעילות החברה, שומרים על יציבות המאופיינת ברמת תפוסה גבוהה ועלייה מתמדת ועקבית בתזרימים משכר דירה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות