אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רד האט משיקה גירסה לאפליקציית שרת JBoss

רד האט משיקה גירסה לאפליקציית שרת JBoss

הגירסה החדשה מאפשרת ארכיטקטורה מוכנה לענן, ומספקת הפחתה של עד פי 10 בזמן האתחול, פריסה מהירה ושימוש מופחת בזיכרון

17.07.2011, 12:32 | כתב כלכליסט

רד האט (Red Hat), ספקית של פתרונות קוד פתוח, השיקה את JBoss Application Server 7 – פרויקט של קהילת JBoss המאפשר ארכיטקטורה מוכנה לענן, ומספק הפחתה של עד פי 10 בזמן האתחול (Startup), פריסה מהירה יותר ושימוש מופחת בזיכרון.

הגרסה הסופית של JBoss Application Server 7, שהנה הליבה של JBoss Enterprise Application Platform 6, מהווה ציון דרך בהתפתחות של שרתי יישומי ג'אווה, והפיכתם ממורכבים ומונוליטיים ליותר קלי משקל, מודולאריים וגמישים. מהדורה זאת תאפשר למפתחים לחשוב מחדש על הדרך בה הם מפתחים ופורסים יישומי ג'אווה ארגוניים.

לדברי קרייג מוזילה, סגן נשיא ושיווק של עסקי התווכה (Middleware) ברד האט, "מפתחי יישומי Web וג'אווה מחפשים פלטפורמות מודרניות וגמישות ליצירת יישומים דינמיים. לפיכך, דרושים להם השיפורים העדכניים ביותר ותמיכה בסטנדרטים עבור פיתוח מהיר יותר ופרודוקטיביות מוגברת. מהדורה זאת מייצגת ציון דרך משמעותי באסטרטגיה שלנו לספק מוצרים ושירותים חדשים המותאמים לפרדיגמת הטכנולוגיה המשתנה במהירות, תוך ניצול היתרונות של רצף הפיתוח המתבצע בקהילת JBoss".

אסף ויצמן, ארכיטקט פתרונות בחברת רד האט לאזור ישראל, תורכיה, יוון וקפריסין, מסר: "למפתחים יש יותר אפשרויות ליצירה ולאספקה של יישומים מאי פעם. שיפורי הפרודוקטיביות המסופקים על ידי JBoss Application Server 7 משקפים כיצד התפתחו חיי היום יום של מפתחים".

ויצמן הוסיף כי "קהילת JBoss תכננה את JBoss Application Server 7 כך שיעמוד בדרישות מפתחים היום – בין אם הם משתמשים ב-Java Enterprise Edition או בונים את יישום המובייל הבא. JBoss Application Server 7 מתבסס על הגרסה הקודמת עם ביצועים טובים יותר, פחות שימוש בזיכרון, ניהול מבוזר והסמכת Java EE6 WebProfile".

בהמשך החודש מתוכננת אינטגרציה של JBoss Application Server 7 עם Red Hat OpenShift. האינטגרציה תקדם את אסטרטגיות הענן של רד האט, ותספק למפתחים את החופש לבנות יישומים היכן שהם רוצים – בענן, באתר של ארגון או של לקוח, או בסביבות וירטואליות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות