אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גאגא או אמינם? הסלבס שמקבלים הכי הרבה לייקים בפייסבוק צילום: shutterstock

גאגא או אמינם? הסלבס שמקבלים הכי הרבה לייקים בפייסבוק

ריהאנה עקפה לאחרונה את ליידי גאגא בדירוג המעריצים ברשת החברתית, ושתיהן השאירו מאחור את שאקירה. במקום הראשון - הדף של פייסבוק עצמה

18.07.2011, 12:45 | סוכנויות הידיעות

ליידי גאגא היא אמנם האישה המרוויחה ביותר בתעשיית המוזיקה כיום, זוכה לחשיפה התקשורתית הרבה ביותר ואפילו מחזיקה ביותר עוקבים בטוויטר מכל זמרת אחרת  - אבל לפחות בפייסבוק היא כבר לא המלכה.

בסוף השבוע שעבר צברה ריהאנה כמות לייקים שאפשרה לה לעקוף את גאגא ולזכות בתואר האישה שהדף שלה זוכה להכי הרבה עוקבים ברשת החברתית. נכון ליום שבת, ריהאנה צברה 40,699,853 לייקים, לעומת 40,611,908 של ליידי גאגא, שהעניקו לריהאנה יתרון של 88 אלף "קולות". מבין הזמרות מדורגת שאקירה במקום השלישי בפייסבוק, עם מעל 37 מיליון לייקים.

את טבלת הדפים שזוכים להכי הרבה עוקבים בפייסבוק מובילים שני דפים שכלל אינם מוקדשים לסלבריטאים: במקום הראשון ניצב הדף של פייסבוק עצמה, הנהנה מלמעלה מ-48 מיליון לייקים. אחריו, עם מעל ל-46 מיליון לייקים, נמצא הדף של משחק הפוקר המצליח מבית חברת זינגה. בדירוג הכללי מופיעות ריהאנה, ליידי גאגא ושקירה במקומות ה-5, ה-6 וה-8 בהתאמה.

ברשימה הכללית מופיעים גם שלושה זמרים: אמינם מדורג במקום השלישי עם יותר מ-43 מיליון לייקים, מייקל ג'קסון המנוח במקום השביעי עם מעל 38 מיליון, וג'סטין ביבר סוגר את העשירייה המובילה עם מעל 33 מיליון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות