אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש החליט: הפועל ת"א של אלי טביב צילום: ראובן שוורץ

ביהמ"ש החליט: הפועל ת"א של אלי טביב

תמה הסאגה: הדיון בסוגיית הבעלות אצל האדומים הגיע לסיומו, לאחר שהשופטת רות רונן קבעה כי הליך הבמבי נערך כראוי, והסכום על סך 6 מיליון שקל יחולק בין הבעלים הקודם, מוני הראל, ופרודתו

18.07.2011, 18:55 | כתב כלכליסט ו-ynet
אחרי מאבק של חודשים הוכרעה סוגיית הבעלות בהפועל תל אביב. ביהמ"ש המחוזי, בהחלטתה של השופטת רות רונן, קבע הערב (ב') כי אלי טביב זכה בבעלות הבלעדית על הפועל תל אביב בכדורגל.

עוד קבעה השופטת, כי התשלום הכספי על סך שישה מיליון שקל אשר נקבע במסגרת הליך הבמבי בין טביב, לבעלים הקודם, מוני הראל, יחולק בין הראל לבין פרודתו. טביב יצטרך להעביר המחאה בנקאית על סך 3.9 מיליון שקל עד ל-20.7 בשעה 12:00, בתמורה לשטרי העברת הבעלות של הראל במועדון, יחד עם 2.1 מיליון שיועברו לנאמנות. בנוסף, חוייב האחרון בתשלום שכטר הטרחה לעורכי דינו של טביב, על גובה תשלום של 30 אלף שקל.

נציגו של טביב, דורון אוסידון, מסר עם קבלת ההחלטה: "אני מאושר מאוד. בסופו של דבר הצדק יצא לאור. יש לנו עכשיו הרבה עבודה והפנים שלנו קדימה".

את המועדון ינהלו דורון אוסידון, נציג מטעם טביב, וניר ענבר, מנכ"ל הקבוצה.

עורכי הדין אסף ברם, תומר ברם ועוז סאסי ממשרד ברם ושות', שמייצגים קבוצת אנשי עסקים ואוהדים של הפועל תל אביב, עשויים לפנות לבית משפט כדי לשלול את הבעלות של טביב - כיוון שלא ריצה את הקלון (על פי התקנון של ההתאחדות) ושאישורו התקבל בצורה שאינה תקינה. כמו כן, עדיין לא ברור אם הראל יערער על ההחלטה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות