אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השאירה רכב בחניון, העובדים לקחו אותו לסיבוב צילום: בלומברג

השאירה רכב בחניון, העובדים לקחו אותו לסיבוב

בעלת מנוי שהשאירה את מכוניתה בחניון בתל אביב גילתה לתדהמתה שהעובדים במקום השתמשו בה לצרכיהם הפרטיים; העובדים: "לקחנו את הרכב לשטיפה"

19.07.2011, 15:31 | מארק שון

תלונה שמזכירה פרק מהסדרה הקומית סיינפלד הונחה על שולחנה של מנהלת חניון ברחוב מזא"ה בתל-אביב: העובדים במקום השתמשו ברכב לצרכים פרטיים. המקרה המדהים התרחש בתחילת החודש בחניון המנוהל על ידי חברת מ.ת.מ.

לידה שרלין, המחזיקה יחד עם משפחתה בשני מנויים קבועים בחניון, הביאה את רכבה למקום ב-29 ביוני והשאירה לעובד בחניון את מפתחות הרכב. החניון עובד בשיטת "חניה כפולה" לפיה נעשה שימוש נוסף בשטחי המעברים, ולכן הלקוחות נדרשים לעיתים להשאיר את מפתחות רכבם.

מהתלונה שנמסרה לחברה עולה כי שרלין נשאלה על ידי העובד במקום מתי היא צפויה לחזור, והיא בתמימותה השיבה כי היא טסה לחודשיים לארה"ב. כעבור שבוע, כשהגיע בנה של שרלין למקום, התברר שהשאלה ככל הנראה לא נשאלה בתמימות כאשר גילה כי הרכב לא נמצא במקום.

"העובד הודה כי הרכב נלקח מהחניון ומסר כי הוא מצוי במקום רחוק מאוד מתל-אביב ולא יתאפשר להחזירו אלא למחרת", נכתב בתלונה. לאחר ויכוח עם העובד הוחזר הרכב כעבור שעה וחצי, וזה שינה את גרסתו בטענה כי הרכב נלקח לשטיפה.

"גברת שרלין לא הזמינה, אף מעולם לא קיבלה, שירות שטיפה בחניון", נכתב בתלונה. "בנוסף, הרכב הוחזר לא שטוף כלל, למרות פרק הזמן שעבר עד שהוחזר". מהתלונה שהוגשה בשם משפחת שרלין עולה כי המעשה הוא לכאורה עבירה פלילית של גניבת רכב, או לכל הפחות שימוש ברכב ללא רשות.

התלונה הוגשה במקור לחברת סנטרל פארק בשל שלטי החברה בחניון.

בתגובה הראשונית של החברה המנהלת, שנמסרה על ידי עו"ד יוסף שמשי, נמסר כי "הרכב המדובר מעולם לא 'נגנב' או נלקח בלא רשות. כל שנעשה הוא לקיחתו, ברשות, לרחיצה". בהתייחסות עורך הדין נכתב עוד כי "לדברי עובד החניון נעשה הדבר בהסכמתה של גברת שרלין". שרלין עצמה כמובן מכחישה כל הסכמה שכזאת.

מחברת מ.ת.מ המנהלת את החניון נמסר בתגובה כי "אנו מצרים על המקרה, זה מקרה ראשון שקרה מזה 20 שנה בחניון מזא"ה". מחברת סנטרל פארק נמסר בתגובה כי "החברה אינה מפעילה או מנהלת את החניון שבנדון. שלטי החברה מצויים בחניון אך ורק לשיתוף פעולה עם בנק דיסקונט בפרויקט 'מפתח דיסקונט'".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות