אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיכה גולדברג וגלעד אלפר חוזרים לבית ההשקעות אקסלנס צילום: עמית שעל

מיכה גולדברג וגלעד אלפר חוזרים לבית ההשקעות אקסלנס

שני האנליסטים עבדו בעבר גם באקסלנס וגם במריל לינץ'. המינויים נעשו כחלק מהחלטה של אקסלנס לחזק באופן משמעותי את מחלקת המחקר שלה ולהביא אנליסטים בעלי יכולות בינלאומיות אל השוק המקומי

20.07.2011, 11:32 | שהם לוי
אקסלנס מחזקת את מחלקת המחקר שלה ומביאה אנליסטים בעלי יכולות בינלאומיות: מיכה גולדברג, לשעבר אנליסט בנקים במריל לינץ', יעמוד בראש מחלקת המחקר של אקסלנס וגלעד אלפר יעבור ממחלקת הברוקראז' של מיטב בחזרה לאקסלנס.

המינויים נעשו כחלק מהחלטה של אקסלנס לחזק באופן משמעותי את מחלקת המחקר שלה ולהביא אנליסטים בעלי יכולות בינלאומיות אל השוק המקומי.

מיכה גולדברג מונה למנהל מחלקת המחקר ואנליסט בנקים באקסלנס. גולדברג, כיהן בעבר כאנליסט בנקים מתעוררים במריל לינץ' וכיסה את הבנקים הישראלים. גולדברג היה גם שותף בכיר בכיסוי הבנקים הדרום האפריקנים ובכיסוי אסטרטגית הבנקים ה-EEMEA של מרי לינץ'ל. לפני הצטרפותו למריל לינץ', גולדברג כיהן כמנהל מחלקת המחקר ואנליסט הבנקים של אקסלנס.

לגולדברג ניסיון של למעלה מ-15 שנה בשוק ההון המקומי והעולמי, במהלכם הוא כיהן שנים רבות כמנהל מחלקות מחקר וכאנליסט בכיר בתחום הבנקים המקומיים. גולדברג בוגר אוניברסיטת בר אילן ובעל תואר שני בכלכלת עסקים.

אלפר כיסה את תחום הטכנולוגיה האלחוטית עבור מריל וקומרץ בנק, ובין היתר, כיסה חברות ענק כמו: נוקיה, אריקסון, אלקטל, סימנס, מוטורולה אמדוקס וקומברס. בשנים האחרונות, אלפר כיסה את סקטור האגרו-כימיה, התקשורת והטכנולוגיה. לאלפר נסיון של למעלה מעשור בשוק ההון המקומי והעולמי. אלפר בוגר MBA מאוניברסיטת העסקים של נורווגיה (ה-NHH).

שרה רוס מונתה כאחראית שיווק מול משקיעים זרים, רוס פועלת בתחום שיווק ההשקעות ללקוחות מוסדיים זרים זה למעלה מעשור.

אלעד בנבג'י מנכ"ל אקסלנס שירותי בורסה: "אקסלנס מחזקת באופן משמעותי את מחלקת המחקר שלה ומביאה אנליסטים בעלי יכולות בינלאומיות אל השוק המקומי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות