אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו: "יש לנו משימה - לשבור את הקרטלים ולהגדיל את הצדק החברתי" צילום: אלכס קולומויסקי

נתניהו: "יש לנו משימה - לשבור את הקרטלים ולהגדיל את הצדק החברתי"

ראש הממשלה בישיבת סיעת הליכוד: "אני מודה לשרים ולח"כים - מתחיל להיות צפוף מתחת לאלונקה". שיבח גם את יובל שטייניץ: "הוא עוזר לתוצאות המצוינות של כלכלת ישראל"

25.07.2011, 15:11 | תומר אביטל

"אתמול ביקשתי מהשרים להיכנס מתחת לאלונקה, והיום אני כבר יכול להודות לשרים ולח"כים. מתחיל להיות צפוף מתחת לאלונקה". כך אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בישיבת סיעת הליכוד הודה היום (ב') נתניהו ליו"ר ועדת הכלכלה כרמל שאמה על סיום חקיקת חוק הווד"לים, והוסיף: "זה טוב ועוזר לנו להעביר את המנועים העיקריים כדי לחולל שינויים משמעותיים. מחר אציג את הדברים עם שרי האוצר והשיכון. חברי סיעת הליכוד מציעים פתרונות יעילים, ובמיוחד שר האוצר, יובל שטייניץ ידידי שסוחב יחד איתי כל הזמן ועוזר לתוצאות המצויינות של כלכלת ישראל. העובדה שיש לנו נתוני אבטלה נמוכים ביותר - אולי מקום המדינה - ושישראל נמצאת במעלה המדינות המוצלחות - יש לך חלק בזה. זה תפקיד קשה, ולעיתים כפוי טובה. אך שעושים אותו טוב יש תוצאות, ורואים אותן".

ראש הממשלה הדגיש: "יש לנו משימה. דרך שבירת הקרטלים נגדיל את הצדק החברתי. נשבור את הקרטלים בשוק המזון, שוק החלב ושוק הדיור. אנחנו יוצאים לדרך"
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
שלח את עמי!
פרעה, לא הגיע הזמן שתפסיק את העבדות שלנו???!! די! מאסנו בך ובכל חבריך הנהנתנים אשר אמורים ליצג אותנו ובמקום רומסים, משעבדים ומסרסרים אותנו ואת המדינה שלנו. זאת המדינה שלנו ולא רק של 120 "נבחרי ציבור" המדינה הזאת שלי בדיוק באותה המידה שהיא שלך. הגיע הזמן שאתה ושאר הקולגות הנבובות שלך תצאו לפנסיה (הלוואי ובתנאים שסגרת לאנשי הבטחון בשנות התשעים) ותתנו לדור שלנו להציל את החלקים שעדיין לא הספקת למכור לחברים שלך. לא ברור לי איך אתה חיי עם עצמך בידיעה שהעם הזה סובל ומרוסק בגללך. או שתשנה את דרכיך במאה ושמונים מעלות (וכולנו ראינו אותך עושה זאת יותר מפעם בנושאים שונים) או שתקום ותלך! מאסנו באוליגרכיזם שלך! הלוואי והיה פה קפיטליזם, לפחות היתה לי יכולת לחסוך משהו מהמשכורת העלובה שלי, או סוציאליזם שלפחות היה נותן לי משהו בתמורה לכל המיסים הללו, אבל במקום זה יש פה ביביזם- מיסים כבדים והבטחות ריקות.
עוד בת 28 , ללא עתיד  |  25.07.11
לכל התגובות