אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בני יהודה: שון מקייטן העביר למעלה ממיליון שקל צילום: ראובן שוורץ

בני יהודה: שון מקייטן העביר למעלה ממיליון שקל

הבעלים המיועד של הכתומים, אשר צפוי לקבל את הקבוצה לידיו רק בשנה הבאה, העביר את הכספים בסוף השבוע האחרון וקיימת אפשרות כי ינסה לרכוש את הקבוצה כבר כעת

25.07.2011, 16:09 | כתב ynet

שון מקייטן הבעלים המיועד של בני יהודה (יחד עם ברק אברמוב) העביר ביום חמישי שעבר את החלק השני שהבטיח לקבוצה ובסך הכל כבר למעלה ממיליון שקלים. זאת אחרי שסכום הכניסה היה 500,000 שקלים. בינואר תקבל בני יהודה את הסכום השלישי ועל פי ההערכה מדובר בעוד חצי מיליון.

מקייטן שחוזר מחר (ג') לארה"ב צפוי להיפגש היום עם דמאיו וכבר הועלתה השערה כי בעקבות עזיבתו הסופית של חזי מגן (אתמול פורסם כי מגן צפוי לקבל מיליון שקלים מהבקרה ולהתנתק סופית מהכתומים), מקייטן ואברמוב ינסו לרכוש את הקבוצה כבר עכשיו.

 

שני הרוכשים העתידיים צריכים לעבור תקופת צינון, על פי דרישת ההתאחדות לכדורגל, אולם מקייטן כבר עבר בדיקת יושר בארה"ב, ולכן בדיקת הנאותות היא קצרה יותר. בכל מקרה מקייטן מעוניין להיות יותר מעורב בקבוצה ולכן יפגש עם המנכ"ל.

 

בינתיים בירושלים, דן אדלר ואדם לוין הפכו רשמית לבעלים של מועדון הכדורגל במקומו של ארקדי גאידמק, לאחר שהוסר צו המניעה שהטיל על העסקה גומא אגייאר, לשעבר הספונסר של הקבוצה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות