אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רדוור: עלייה של 17% בהכנסות ברבעון השני

רדוור: עלייה של 17% בהכנסות ברבעון השני

החברה סיימה את הרבעון עם רווח נקי של 4.9 מיליון דולר לעומת 1.4 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה. קופת החברה הגיעה ל-204 מיליון דולר

26.07.2011, 14:36 | ניר צליק

רדוור סיימה את הרבעון השני עם הכנסות של 41.1 מיליון דולר, עלייה של 17% מול הרבעון המקביל בו היו ההכנסות 35.2 מיליון דולר.

הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-4.9 מיליון דולר לעומת 1.4 מיליון דולר ברבעון המקביל, והרווח הנקי המתואם הסתכם ב-7.3 מיליון דולר לעומת 4.3 מיליון דולר ברבעון המקביל. תזרים המזומנים מפעילות שוטפת עמד על 11 מיליון דולר וקופת החברה הגיעה ל-204 מיליון דולר.

מאיר משה, סמנכ"ל הכספים של החברה, אמר כי "מה שחשוב זה שאנחנו היחידים בתחום שנותנים פתרון של וירטואליזציה, והוא כבר עבר את ה-10% מהמכירות שלנו. אנחנו חושבים שגם קדימה הדרישות לו ילכו ויגברו, ובגלל זה אנחנו חושבים שנצליח להגדיל את המכירות, שולי הרווח והמזומן".

מעשית, משמעות הוירטואליזציה היא שיצרני חומרה משתמשים בתוכנות רדוור, ומטמיעים אותה בתוך המכשור הקיים שלהם, ועל כל מכירה שהיצרנים מבצעים, רדוור נהנית גם היא. עוד אמר משה כי החברה "שמה כעת פוקוס על יצירת חוזי OEM. חתמנו על חוזה אחד כזה, והשני נמצא כעת בדרך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות