אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקרוב בישראל: מזראטי חושפת את הגראנקבריו ספורט

בקרוב בישראל: מזראטי חושפת את הגראנקבריו ספורט

עד כה בוצעו בישראל 15 הזמנות למכוניות פרארי ומזראטי חדשות, שיסופקו ללקוחות לאחר פתיחת הסוכנות ומערך השירות

28.07.2011, 09:12 | תומר הדר

מזרראטי חשפה אתמול לראשונה את הגראנקבריו ספורט, מכונית יוקרה פתוחה שתשווק בישראל כבר בשנה הבאה במסגרת חדירתן של מזראטי ופרארי לשוק הרכב הישראלי.

הגראנקבריו ספורט, גרסת הביצועים של הגראנקבריו, שתשווק אף היא בישראל מצוידת במנוע בנפח 4.7 ליטרים המפיק 450 כוחות סוס ובתיבת הילוכים אוטומטית, אשר מזניקים את המזראטי ל-100 קמ"ש תוך 5.2 שניות ועד למהירות מרבית של 285 קמ"ש. בשונה ממזראטי גראנקבריו רגילה, הגראנקבריו ספורט מצוידת במערכת מתלים ובלמים משודרגת המיועדות לעמידה בעומסים ממושכים. בתוך כך פרסמה פרארי אתמול את דוחו"ת הכנסותיה החצי שנתיים. על פי הודעת החברה, מדובר בחציון הרווחי ביותר בתולדותיה עד כה, בו נרשם רווח נקי של מעל 650 מיליון יורו. העלייה ברווחי החברה נובעת מצמיחה ניכרת בשיעור מכירותיה של החברה בשוק הרכב הסיני, בו נרשמה השנה עלייה מרשימה של 116% במכירות.

מכירותיהן של מכוניות פרארי ומזראטי בישראל תחל כבר בחודשים הקרובים. כפי שנחשף ב"כלכליסט", השיווק יתבצע על ידי זכיינית חברת אוויס בישראל. סוכנות פרארי תשכון בבית קרדן ולצידה יוקם מוזיאון. ממידע שהגיע לידי "כלכליסט" עולה שעד כה נפתחו 15 הזמנות למכוניות פרארי ומזראטי חדשות, שיסופקו ללקוחות לאחר פתיחת הסוכנות ומערך השירות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
גם אני הייתי מנכר עניים ושיקפצו כולם
שלא תבינו אותי לא נכון גם אני משתייך ל"מעמד הביניים" כיאה לסטודנט תפרן בארצנו העושקת אבל להבדיל מכל המתלהמים למיניהם אני מציאותי, אני לא מבין למה אדם שעבד קשה כל חייו והגיע להישגים נאים בעבודה קשה צריך להצטנע?, כן כן אני מודה אם הייתי מתעשר גם אני הייתי רוצה אחריי הקפה של הבוקר להיכנס לפרארי חדשה ולעשות סיבוב "פוזה" בשכונה הרי בשביל זה אנחנו עובדים כל כך קשה לא? רק עצם המחשבה על גרגור המנוע ברכב כזה בסל"ד גבוהה מכניסה בי חשק לחפש עבודה נוספת ולהתחיל לחסוך. אז כן דעתי האמיתית היא שאתם פשוט קנאים מכיוון שאין ביכולתכם את הרצון או היכולת להתעשר. אסור לנו לשכוח שהסולם החברתי מגיע נמוך יותר ובדיוק כפי שאתם משמיצים את זה עם הפרארי ישנו זה שרעב לפת לכם שמשמיץ אתכם על שקניתם ג'ינס חדש ב-700 ש"ח טלוויזיה חדשה לסלון וכו'. אז נכון אם מחר כל המגיבים פה יפסיקו לקנות בגדי מותגים, יוותרו על נתח סטייק עסיסי ב-200 ש"ח ולא יטוסו יותר לחו"ל אני מבטיח שלא אגיב בפורם כלשהו יותר לעולם. לסיכום רק אדם שהוא אפס מסתכל על עשיר ומקנא ותותח על מסתכל על עשיר וחושב איך הוא הגיע לאן שהגיע ואיך הוא עובר אותו!!!! אז אם בעוד מספר שנים עוצרת לידכם פרארי חדשה והבחור שבפנים מסתכל עליכם בגיחוך ועף מרשה לעצמו לתת מכת גז קטנה בשביל האווירה תדעו שזה אני.
שלומי , חיפה  |  11.08.11
9.
אין שום סיבה
שכל פרארי ומזראטי יעלו 2 מיליון ויותר. בכל מקום נורמלי המכוניות הכל האלה נמכרות ב400-600 אלף שקל. ממש מחיר כמו BMW סידרה 5 בארץ. אם המס על רכב היה ברמה נורמלית המחיר של כל המכוניות היה יורד וכולנו היינו יכולים לנהוג במכוניות טובות יותר ובטוחות יותר ולא להפוך למדינת עולם שלישית שהרכב המצוי ביותר הוא היונדאי i10 או מזדה 3. הבעיה היא במיסים.
גדי  |  02.08.11
8.
אנשים איבדו את הצניעות, רוצים רק לנקר עיניים תרבות הראליטי והטייקונים
מה כל כך רע בטיוטה לנד קרוז ומרצדס ואודי צריך לנסוע בפארארי כדי להוציא לכולם את העיניים. שלאנשים אין מה לאכול איך לגמור תחודש וחצי מהעם בהלוואות ומינוס קבוע. לכל אותם רוכשים אל תתפלאו כאשר המהפכה האזרחית תהפוך לאלימה ותופנה לכיוון הטייקונים. לדעתי הצעדה צריכה לפנות למגדלי אקירוב ויו שם יושבים כל אותם עשירים חזירים קפיטליסטים שמשלמים למנקה 40 ש"ח ובוכים חוסכים ומביאים עובדים זרים למשק בית משלמים שכר לא הוגן ותנאי מינימום ,רק בכדי לגרוף עוד דיוודנט שמן כל שנה. יש להפנות את האצבע לכיוון 15 המשפחות שאתם משלמים להם על הקוטג ,הכבלים, הסלולר ,הנופש ,הדלק ה,ריבית ובקרוב גם הגז שנמכר בנזיד עדשים. תנו למי שעובד משכורת שמכבדת וקחו מהעשירים פי 2 מס מי שמרוויח מעל 80 אלף שיעשו לו מדרגה מיוחדת ויתאימו את חוקי המס שלא יהיה מקלט מס לכל אותם עשירים שמסתתרים מאחורי רואי החשבון .. מי שרוצה פרארי שישלם עליה לא 2 מיליון אלא 5 מיליון וכל המס ילך לטובת מימון תחבורה ציבורית והוזלת הדלק לעם.
גל  |  01.08.11
לכל התגובות