אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפגינה במאהל המחאה בחולון ניסתה לשים קץ לחייה צילום: נמרוד גליקמן

מפגינה במאהל המחאה בחולון ניסתה לשים קץ לחייה

האשה בת ה-49 נהגה לבקר במאהל ולהפגין נגד מצוקת הדיור והמצב הכלכלי - שלה ושל בתה; ניסתה להתאבד באמצעות בליעת כדורים ופונתה לביה"ח וולפסון

29.07.2011, 14:31 | איתי הר אור

תושבת חולון ששהתה בימים האחרונים לסירוגין במאהל מחאת הדיור בשכונת ג'סי כהן שבחולון ניסתה אתמול (ה') לשים קץ לחייה, כך נודע ל"כלכליסט". האשה, בת 49, נהגה לבקר במאהל ולהפגין נגד מצוקת הדיור, ואמש, משעזבה את המאהל וחזרה למקום שבו היא מתגוררת, בסביבות השעה שש בערב, ניסתה להתאבד באמצעות בליעת כדורים. היא פונתה לבית החולים וולפסון בחולון. המעשה בוצע ככל הנראה על רקע דכאון, בין היתר עקב מצוקה כלכלית.

רפי מוסרי, ממארגני המאהל בג'סי כהן, סיפר ל"כלכליסט": "אתה יכול לבוא לראות את המצוקה מקרוב. זה קורה פה ב-2011, תבוא ותראה איך את זאת גירשו ואיך את ההיא זרקו. במאהל יש בשעות היום 150 איש אבל בערב 500-600. יש הרבה ילדים ברחוב ולזו שניסתה להתאבד יש ילדה ואין לה מה לאכול. היא תושבת קבועה פה במאהל. המקרה שלה הכי מזעזע, אבל היו לנו עוד פינויים לוולפסון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
נפגעי ביטוח לאומי
גם אנחנו צריכים לצאת לרחובות ולהפגין, אני נכה שמקבלת קיצבת נכות של 100% שהיא סך של: 2000 ש"ח לחודש. האם משהו מנסה לעלות לנו ולו במעט,כדי להגיע כמו שכולם אומרים למשכורת מינימום?????????????? ומה אומר על כך ביבי??????????? תגיד לי האם אפשר להתקיים מזה? לא מדברת אני על אוכל, כי גם כך מזה לא גומרים את החודש???????????????????????????????????????????????????????
טל , פ"ת  |  30.07.11
לכל התגובות