אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CA רכשה חברה לניטור יישומי ענן

CA רכשה חברה לניטור יישומי ענן

הפתרונות של WatchMouse מבוססים על תשתיות מבוזרות ברחבי העולם, וכוללים יותר מ-60 תחנות ניטור בכ-40 מדינות

01.08.2011, 09:37 | כתב כלכליסט

חברת CA Technologies הודיעה היום (ב') כי הגיעה להסכם לרכישת החברה הפרטית Watchmouse, אשר מציעה פתרונות חדשניים כתוכנה במתכונת שירות (SaaS) לניטור של יישומי ענן, יישומים סלולריים ויישומי אינטרנט רגילים. תנאי העסקה לא פורסמו.

הפתרונות של WatchMouse מבוססים על תשתיות מבוזרות ברחבי העולם, וכוללים יותר מ-60 תחנות ניטור ביותר מ-40 מדינות. חברת WatchMouse משעתקת את העסקאות שמבצעים המשתמשים במקומות אלה בתנאי אמת על מנת לספק תובנות עשירות ועדכניות (ברמת הדקה) ביחס לביצועי היישומים וזמינותם.

הטכנולוגיה של WatchMouse תאפשר ללקוחות של CA ליהנות מיכולות של ניהול פרו-אקטיבי של חווית משתמשי הקצה ברחבי העולם, מגילוי מהיר של בעיות בביצועי היישומים ומציאת פתרונות, ומעמידה של ספקיות הענן בהסכמים לרמת שירות (SLA).

הפתרונות של WatchMouse מסופקים כתוכנה במתכונת שירות, מעניקים יכולות מתקדמות בתצורה קלה לשימוש ופוטרים את הלקוחות מהצורך להתקין תוכנה ולנהל אותה.

דייוויד דובסון, סגן נשיא ב-CA מסר: "כאשר חברות מספקות ללקוחות יישומים רבים באינטרנט ובטלפונים חכמים, יש לביצועים של יישומים אלה השפעה רבה יותר על ההכנסות, נאמנות הלקוחות ושווי המותג. התוספת של WatchMouse למערך המוביל של הפתרונות שאנו מציעים לניהול המיחשוב וניטורו תאפשר לחברות להבטיח את ביצועי היישומים בקרב הלקוחות ובכך להבטיח את ביצועי החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות