אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואני הרכב יוצאים במבצעים על דגמי רכב משפחתיים

יבואני הרכב יוצאים במבצעים על דגמי רכב משפחתיים

לאחרונה החלה דוד לובינסקי, יבואנית פיז'ו וסיטרואן לפרסם מבצע בו מוצעת פיז'ו 308 בהנחה של עשרת אלפים שקל. בקרסו מציעים רנו פלואנס משפחתית ב-115 אלף שקל במקום 120 אלף

02.08.2011, 12:04 | תומר הדר

מכוניות משפחתיות מדגמי ה-1.6 ליטרים נחשבות ל"פרות קדושות" בענף הרכב, כאלה שהיבואנים אינם נוטים להעניק עליהן הנחות באופן גלוי. הסיבה היא שמדובר בדרך כלל במכוניות מדגמים הנהנים מפופולאריות רבה בקרב ציי הרכב.

הורדת המחיר תגרום בסופו של דבר לירידת ערכם במחירוני המכוניות המשומשות, ובשל כך לפגיעה בערכי ציי חברות הליסינג. מסיבה זו, עד כה נמנעו יבואנים רבים מפרסום מבצעי הנחות על מכוניות משפחתיות והסתפקו לרוב במבצעי מימון או הענקת הטבות.

ואולם, בעת האחרונה הודיעו מספר יבואנים על מתן הנחות למכוניות משפחתיות. נתון מעניין אשר משותף ליבואנים שהודיעו על המבצעים הוא שמדובר ביבואנים אשר מחזיקים בעצמם בחברת ליסינג.

כך לדוגמה, לאחרונה החלה דוד לובינסקי, יבואנית פיז'ו וסיטרואן לפרסם באופן נקודתי מבצע בו מוצעת פיז'ו 308 בהנחה של עשרת אלפים שקל. המכוניות המוצעות במבצע, במחיר של 110 אלף שקל הן מהדור הקודם של ה-308, שעברה לאחרונה מתיחת פנים. גם בקרסו, יבואנית רנו מוצעת בימים אלה רנו פלואנס המשפחתית במחיר של 115 אלף שקל במקום 120 אלף שקל. הרכבים אשר מוצעים בקרסו מצוידים גם במערכת בקרת אקלים ובקרת שיוט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
פגו 207 מנוע 1600 ידני ב75000 שח ,פגו 308 ידני ב85000 שח אלו המחירים הריאלים עם רווח טוב ליבואן
לובינצקי תרימו את הכפפה. היצרנים פיגו ורנו הורידו מחירים בצרפת בחודש שעבר עד 40 אחוז פחות. בגלל שפל במכירות עולמי. דוגמה רנו קליאו ירד ב 37 אחוז...קח שהם לא עושים לנו שום טובה היבואנים. רק לאחרונה כתבת תחקיר הרווחים על חלפים עד 700 אחוז רווח. חייב פיקוח על מחירי הרכב וכן על שאר המוצרים ליצרן.
גיר ידני  |  07.08.11
6.
רכבים פרטיים למשפחות
תבינו עכשיו מה המחיר שהם רוכשים את הרכבים מהיבואנים, 30% פחות מהמחיר שמשלם הקונה הפרטי. כמובן שמדובר ברכבים למשפחתיות, שהם מוכרים בכמויות לליסינג. בכל מקרה מדובר גם בשתי יצרניות רכב שלא כובשות את פסגת המכירות, פיג'ו ורנו. אז מי שרוצה שירוץ לאולמות התצוגה.
חנניה , תל אביב  |  04.08.11
לכל התגובות