אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תהל חתמה על שני הסכמים בסין בהשקעה של כ-15 מיליון דולר

תהל חתמה על שני הסכמים בסין בהשקעה של כ-15 מיליון דולר

במסגרת ההסכמים תקים תהל מתקני טיפול בשפכים. מאז 2007 השקיעה החברה כ-170 מיליון דולר בפרויקטים בתחום המים בסין

02.08.2011, 18:47 | ליאור בן דוד
תהל, חברה בת של קרדן אן.וי, חתמה על שני הסכמי BOT חדשים בסין לטיפול בשפכים בהשקעה כוללת של כ-15 מיליון דולר. את הפרויקט שנחתם עם ממשלת העיר זיבו, תבצע Kardan Water KW, חברה בת של תהל המנהלת את הפעילות בסין.

KW תהיה אחראית על תכנון מתקני הטיפול, בנייתם ותפעולם במשך 28 שנה. ההספק היומי של שני המתקנים יהיה 55 אלף מ"ק. לחברה יש כיום שני מתקני טיפול נוספים בעיר זיבו, המטפלים ב- 75 אלף מ"ק מי שפכים מדי יום.

אוכלוסיית זיבו מונה 4.5 מיליון תושבים, והיא העיר החמישית בגודלה בפרובינציית שנדונג. אחד האתגרים המרכזיים להמשך הפיתוח הכלכלי בשנדונג הוא יעילות ניהול מקורות המים.

מאז שנת 2007 השקיעה KW כ-170 מיליון דולר בפרויקטים בתחום המים בסין. כיום KW מנהלת 12 פרויקטים של טיפול במים ובשפכים ב- 4 פרובינציות בסין.

בטקס החתימה אמר אלון שלנק, האחראי על פעילות קרדן בסין: "לאור בקשת סגן מושל המחוז, KW תרחיב בהמשך את השקעתה בתחומי המים ותתרום לשיפור איכות הסביבה לרווחת תושבי האזור".

סער ברכה, מנכ"ל תהל: "אנו רואים בסין את אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של תהל בשנים הבאות ופועלים במרץ להרחבת הפעילות הקיימת ולכניסה לפרויקטים חדשים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות