אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: שיא בנתיב המהיר - 65 שקלים לנסיעה צילום: רודי אלמוג

פרסום ראשון: שיא בנתיב המהיר - 65 שקלים לנסיעה

מדובר בשיא חריג לעונה בה נהגים רבים בחו"ל. הסיבה: תאונת דרכים בנתיבי איילון שגרמה להאטת התנועה באופן ניכר

07.08.2011, 11:29 | תומר הדר

היום (א'), בשיא החום הקיצי, נשבר שיא חדש לגביית אגרת נסיעה בנתיב המהיר. ל"כלכליסט" נודע שהיום בשעות הבוקר נגבה סכום של 65 שקלים עבור נסיעה בנתיב, זאת מכיוון שבשעות הבוקר, עקב תאונת דרכים בנתיבי איילון הואטה התנועה באופן ניכר.

לדברי נהגים שסעו בנתיב המהיר, בשעה שמונה וחצי נרשם כבר תעריף נסיעה של 58 שקלים, שטיפס לאחר מכן לשיא של 65 שקלים. יצוין ששיא שכזה נחשב חריג בעונה זו, בה העומס בכבישים נחשב לנמוך יחסית עקב העובדה שנהגים רבים נמצאים בחו"ל ובחופשות.

מחברת הנתיב המהיר נמסר: "גובה התעריף נקבע באופן אוטומטי על פי נתונים אשר הוזנו ואושרו ע"י המדינה. מטבע הדברים, כאשר תאונה עוצרת את התנועה בנתיבי איילון נוצר עומס זמני ביציאה מן הנתיב המהיר. אנו חוזרים וממליצים לנהגים להשאיר את רכביהם במתחם חנה וסע ולנסוע בבטחה בשאטלים העומדים לרשותם ללא תשלום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
יש לחייב את גורם התאונה
מחיר מופקע וחזירותי שגובה בעלת הזיכיון בחסות שר התחבורה. השר אישר העברת נתיב רגיל לטובת הנתיב המהיר ולכן יש לדרוש החזר כספי ממשרד התחבורה, כי הנהגים שילמו מראש את אגרת הרכב שבה יש הרשאה לנסוע בכבישי הארץ . שנית יש ליצור מנגנון שבמקרה של תאונה שגורמת לעומס בכביש, יש לתבוע את חברת הביטוח של הנהג שגרם לתאונה. הנהגים בישראל הפכו למשרתי אדונים ותורמים מכספם את נזקי האחרים.
נתיב מהיר  |  08.08.11
לכל התגובות