אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: גם הטייקונים יוצאים להפגין נגד יוקר המחיה צילום: חיים צח

דיבידנדים: גם הטייקונים יוצאים להפגין נגד יוקר המחיה

וגם: מייסד ויקיפדיה מבקר במאהל המחאה ברוטשילד וריצ'י הנטר משיק את פרויקט ילקוט לילד הנזקק

08.08.2011, 09:08 | רון גרנות

בזמן שהפגנתם

מי אמר שהטייקונים לא מחוברים לעם. בין ההמונים שיצאו להפגין במוצאי שבת נראו גם לא מעט אנשי עסקים, שכנראה אינם זקוקים להקלות ביוקר המחיה. סר רונלד כהן, מייסד אייפקס, הפגין עם רעייתו; גם בעל השליטה ב־HOT ובמירס פטריק דרהי, שביקר בשבוע שעבר במאהל ברוטשילד, נמנה עם המפגינים, לצד יו"ר מכתשים אגן לשעבר אברהם ביגר; ד"ר אורנה ברי, סגנית נשיא EMC העולמית, הגדילה להתייצב באחת השורות הראשונות ליד הבמה; ארז שחר מאוורגרין; דב מורן עם בני משפחתו עזבו בתום הופעתה של יהודית רביץ.

אברהם ביגר, צילום: עמית שעל אברהם ביגר | צילום: עמית שעל אברהם ביגר, צילום: עמית שעל

 

הביקור המפתיע של מייסד ויקיפדיה

ג'ימי ויילס, מייסד ויקיפדיה, ביקר אתמול במאהל המחאה המרכזי בשדרות רוטשילד. ויילס נחת השבוע בישראל לכבוד "ויקימניה 2011", המפגש הבינלאומי השנתי של עשרות אלפי המתנדבים בארגון ויקיפדיה. "זה נפלא שבדמוקרטיה כאן יש לאנשים זכות לצאת ולהביע את דעתם. אני לא יודע אם אני מסכים עם המחאה או לא, שכן אני לא בקיא במצב הכלכלי־חברתי בישראל, אך עצם העובדה שיש חופש דיבור ושיח בישראל - זה דבר מרשים".

ג ג'ימי ויילס | צילום: בלומברג ג

תורמים לשכבות החלשות

ריצ'י הנטר, מנהל עסקים ראשי בשופרסל, בשיתוף הפרזנטור צביקה הדר והרב יעקב גלויברמן מעמותת החסד "יד ביד", השיקו לאחרונה את פרויקט "ילקוט לילד הנזקק", ובמסגרתו מחולקים 25,000 ילקוטים וערכות כתיבה לילדים נזקקים.

הוזמנתם לכנס שבוע העסקים הבינלאומי?

האירוע: כנס נטוורקינג של מרכז היזמות של אוניברסיטת ת"א ולשכת המסחר והמרכז, המתקיים במסגרת שבוע העסקים הבינלאומי, שנועד להדק את הקשר בין יזמים לאנשי האקדמיה. מוזמנים אליו אנשי עסקים מישראל ומרחבי העולם וכן דיפלומטים זרים המשרתים בישראל.

הפרטים: יום רביעי, 10 באוגוסט, 19:00, בית לשכת המסחר תל אביב.

המזמינים: אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר; מת'יו גולד, שגריר בריטניה בישראל; יו מינג, הנספח הכלכלי של סין בישראל; עו"ד רחל תורן, דני יתום, עו"ד נבות תל צור, וראובן ליסל, מבעלי ליימן שליסל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות