אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט" - שמים גז על המחאה: שתי מכוניות מזראטי ראשונות נמסרו ללקוחות

בלעדי ל"כלכליסט" - שמים גז על המחאה: שתי מכוניות מזראטי ראשונות נמסרו ללקוחות

המחאה הציבורית לא עוצרת את הרכישות של בעלי ההון. שני הדגמים שנרכשו, גראנטוריסימו וקוואטרופורטה, שווים יחד מעל 1.8 מיליון שקל

08.08.2011, 10:20 | תומר הדר

מחאת ההמונים אינה מטרידה את בעלי ההון, שממשיכים לרכוש מכוניות יוקרה. ל"כלכליסט" נודע שבשבועות האחרונים נמסרו בישראל צמד ראשון של מכוניות מזראטי חדשות, האחת מדגם גראנטוריסימו והשניה מדגם קוואטרופורטה.

שתי המכוניות, האחת בצבע לבן והשנייה בצבע שחור מצוידות במנועי שמונה בוכנות המאיצים את מכוניות הספורט האיטלקיות ל-100 קמ"ש תוך פחות משש שניות ולמהירויות סופיות של מעל 270 קמ"ש. למרות שמחיריהן של צמד מכוניות הספורט האקזוטיות טרם נחשפו באופן רשמי, לדברי גורמים בענף הרכב מדובר במחיר שחוצה את רף 800 אלף השקלים עבור הקוואטר ופורטה ואת רף מיליון השקלים עבור הגראנטוריסימו.

כפי שנחשף לראשונה ב"כלכליסט", קרדן רכב, זכיינית אוויס בישראל, הודיעה באפריל האחרון על רכישת 50% מחברת אוטו איטליה, זכיינית מזראטי ופרארי בישראל. מניות אוטו איטליה נרכשו תמורת 10 מיליון שקלים. יצוין שצמד מכוניות הספורט האיטלקיות אינן הרכבים האקזוטיים היחידים שנרכשו בישראל לאחרונה. בחודש שעבר סופקה ללקוח מכונית ראשונה מדגם ניסאן GTR - מדובר במכונית ספורט שמגיעה למהירות מרבית של 315 קמ"ש. המחיר- 795 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות