אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
58 עובדי ויטה פרי גליל קיבלו מכתבי פיטורים צילום: אפי שריר

58 עובדי ויטה פרי גליל קיבלו מכתבי פיטורים

לפני כשנתיים נמכר המפעל אחרי שנקלע למשבר כלכלי. העובדים הודיעו כי ייצאו למאבק

09.08.2011, 10:56 | אורנה יפת

58 עובדים במפעל ויטה פרי גליל שבחצור הגלילית קיבלו הבוקר (ג') מכתבי פיטורין. לפני כשנתיים נמכר המפעל אחרי שנקלע למשבר כלכלי. העובדים הודיעו כי ייצאו למאבק.

הפיטורים באים לאחר שהחברה סגרה כמה קווי ייצור בחצור הגלילית של פלפלים, תפוחים ורכזים בשימורים בשל עלויות ייצור יקרות. הקווים הועברו למפעל מילוז בנהריה, שאותו רכשה בשנה האחרונה. חזיזה אומר כי "המצב גרוע עוד יותר מהמצב שבו היה המפעל לפני שנתיים, שכן אז היתה תקווה כי המפעל יירכש".

בהסתדרות אומרים היום כי יאבקו בפיטורי עובדי ויטה פרי גליל עד להשבתה כללית של המפעל בחצור הגלילית. יו"ר מרחב גליל עליון בהסתדרות, יונה פרטוק: "לא ניתן שהעובדים יהיו בני ערובה לסכסוך בין הבעלים למדינה. המדינה צריכה לתת את הסיוע הנדרש ואילו הבעלים חייב לעשות הכל כדי להמשיך להעסיק את העובדים תוך ניסיון כן ואמיתי לפתור את המחלוקות עם המדינה".

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
Pri Hagalil Owners
Well let's see. When the new owners took over Pri Hagalil they acted like white nights coming to the rescue. Well as usual they bided their time, it took them more than a few months to pick apart the carcas of the sick company. Well if people really care about social justice and the workers at Pri Hagalil, boycott the Chazi Chinam supermarket chain. The same guys who bought Pri Hagalil are the owner of Chazi Chinam! It's time to hit them in their own pockets! They have to undesand that yu can't screw the weakest link in the chain and get away with it. They want to transfer the production to Miluze in Nahariya. How long before they screw those workers too, and then transfer all production to China, Turkey, Egypt etc.!
Pissed Off Consumer , Merkaz  |  09.08.11
2.
עכשיו עורכי הדין והמפרקים שבית המשפט ימנה הולכים לגזול לכם את כל הפנסיה
הניגוד אינטרסים הזה שהמפרק מקבל את המשכורת החודשית שלו מזה שהוא מושך את הפירוק על פני עשורים, זה פשוט פשע שאין כדוגמתו. איך אני מרחם עליכם, אתם לא מבינים.... אל תבנו על הפנסיה, ואל תקנו את מה שיבטיחו לכם. לכו לכנסת ותילחמו!!!
סבא אבן , ירושלים  |  09.08.11