אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתוני נילסן לחודש יוני: מחיר הקוטג' והגבינה הלבנה ירד, מוצרי חלב נישתיים התייקרו צילום: רועי פרידמן

נתוני נילסן לחודש יוני: מחיר הקוטג' והגבינה הלבנה ירד, מוצרי חלב נישתיים התייקרו

מחיר קילוגרם גבינת שמנת לבנה נפוליאון עלה ב-4.7%, ליטר חלב של יטבתה התייקר ב-2.5% ומעדן הילדים גמדים של שטראוס התייקר ב-7.7%

10.08.2011, 12:07 | אורנה יפת
המחיר של הקוטג' והגבינה הלבנה שנמכרו במבצעים עמוקים ברשתות השיווק אמנם ירדו בחודש האחרון, אבל המחיר של מוצרי חלב נישתיים יותר עלה, כך על פי נתוני נילסן.

לפי הנתונים, מחיר קילוגרם גבינת שמנת לבנה נפוליאון עלה בחמישה שבועות האחרונים ב-4.7% ממחיר של 53.6 שקל בשבוע השלישי של יוני ל-56.1 שקל בשבוע הרביעי של יולי. מחיר של ליטר חלב יטבתה מועשר עלה ב-2.5% מ-7.5 שקלים ל-7.7 שקלים.

מעדן הילדים גמדים של שטראוס התייקר אף הוא ב-7.7% ומחירו של ליטר גמדים עלה מ-24.1 שקל ל-25.9 שקל. לעומתו, ליטר מעדן שטוזים ירד באותה תקופה ב-4.1% ממחיר של 24.1 שקל לליטר ל-23.1 שקל.

מוצרים נוספים שהתייקרו בין השבוע השלישי של יוני לשבוע רביעי של יולי הם: שמנת מתוקה של השף הלבן שמחיר של קילו מוצר עלה ב-3.4%, גבינה צהובה עמק ארוזה התייקרה ב-0.7% לקילו, אקטימל התייקר ב-0.3% לקילו, שוקו יטבתה בבקבוק קרטון עלה ב-0.6% לקילו וגבינה רכה לאפיה של השף הלבן התייקרה ב-2.5% לקילו.

יחד עם זאת, מלמדים הנתונים כי כלל עולם החלב, לא כולל קוטג', ירד בתקופה המדוברת ב-2% כספית וקטגוריית הקוטג' ירדה בכמעט 11%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
כל מוצרי הגבינה עלו - רואים שלא ביקרתם בסופר לאחרונה
בשבועיים האחרונים הוקפצו משמעותית כל מוצרי החלב. לא רק מעדנים וגבינות שמנת גם גבינות לבנות הכי פשוטות מחירם קפץ ב- 30%. כך שכדאי שתדווחו על נתונים נכונים. בקיצור המחלבות ורשתות השיווק עושות עלינו קופה ומנצלות את היותן מונופול, ולמי נטפלים בממשלה? כמובן, לרפתנים, לש"ג! מי שיושב בממשלה לא רוצה לצאת כנגד החברות הגדולות במשק - הרי הם כולם כשיצאו מהשירות הממשלתי - הם יעברו לעבוד באותן חברות, אז למה לפגוע בפרנסה לעתיד?
צרכן מודאג  |  10.08.11
לכל התגובות