אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פפו קורא לחרם צרכנים צילום: רפי דלויה

פפו קורא לחרם צרכנים

אף שעם חבריו נמנים רבים מאנשי העסקים המובילים בארץ, קורא אלי פפושדו למובילי המאבק לצאת לחרם צרכנים כולל: "צריך להפסיק לקנות בסופרמרקטים במשך חודש"

10.08.2011, 17:58 | רון גרנות

המהומות באנגליה מדירות שינה לא רק מעיני ראש ממשלת בריטניה דיוויד קמרון, אלא גם מאיש הנדל"ן אלי פפושדו.

פפו ומוטי זיסר מחזיקים ברשת המלונות פארק פלאזה שכוללת כמה מלונות בלונדון, והבולט שבהם הוא ווסטמיניסטר, המלון הגדול בעיר, שהושק ב־2009. "למרות הכל, אני חושב שתהיה רגיעה של כל העניין שם. הכל תלוי איך המשטרה תשתלט על המהומות בעיר", אמר אתמול ל"כלכליסט". "אני מקווה שזה לא יקרה בעוד כמה שנים בתל אביב. זה לא טוב לנו".

אף שעם חבריו נמנים רבים מאנשי העסקים המובילים בארץ, כמו סטף ורטהיימר ומוזי ורטהיים, הוא קרא אתמול למובילי המאבק לצאת לחרם צרכנים כולל: "צריך להפסיק לקנות בסופרמרקטים במשך חודש. זה פי אלף יותר ישפיע מאשר כל הזמרים שעולים על הבמות ושרים 'הבה נגילה'. פעם מסעדה בתל אביב היתה זולה ביחס ללונדון. היום המחיר זהה וזה מדאיג. הציבור ממשיך ללכת לסופרים, אוכל ומשמין ביוקר", אמר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

54.
ל-Nira (50
אני צרכנית קבועה של אוטובוסים. נכון להיום, ה"שיפור" שעשו גרם רק להרעה בשירות: פחות אוטובוסים, ביטול/הזזת תחנות, זמן המתנה ארוך יותר בתחנות, נהגים מבולבלים שלא הוכנו לשינויים בעוד מועד, 40 אג' יותר על נסיעה. למה? על מה?. ברור שהשיפור המובטח הוא רק לטובת החברות. בשל הנ"ל אין פלא שיש צפיפות באוטובוסים. בקשר לליכלוך, מצטערת להגיד לך, גם להאשמות יש גבול: האוטובוסים יוצאים בבוקר נקיים. הנוסעים הם המלכלכים והמפריעים לאחרים.
אני , מרכז  |  11.08.11
51.
לכל השובתים
די לקחת דוגמה מארצות ערב.. לכל השובתים//לכו הביתה אין מדינה בעולם שאנשיה כך מבזבזים ואוכלים במסעדות.כל בתי קפה מפוצצים בשמנים לועסים.לכו לעבוד,להתקדם ולהצליח.רק ככה,זו הדרך היחידה.אף אחד לא יתן לכם,אין מעין לקחת.אני מציע שתעשו דיאטה ותעבדו.תנו לגוים לשבות ולארצות ערב ללחם אחד בשני.אנו חיים בקפיטליזם,כל אחד יכול להצליח.ציוני.
חיים , מרכז  |  10.08.11
לכל התגובות