אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כמה השקיעה הפועל תל אביב ברכש עד כה? צילום: טל שחר

כמה השקיעה הפועל תל אביב ברכש עד כה?

הקבוצה הכניסה יותר מ-18.25 מיליון שקל ממכירת שחקנים בקיץ הזה והוציאה, בינתיים, כ-16.5 מיליון שקל. שחקנים נוספים מועמדים להצטרף

11.08.2011, 17:24 | אביתר לנג

הפועל תל אביב הכניסה יותר מ-18.25 מיליון שקל ממכירת שחקנים בקיץ הנוכחי. ערן זהבי נרכש על ידי פאלרמו ב-6.5 מיליון שקל. איתי שכטר וגילי ורמוט עברו לקייזרסלאוטרן עבור 18.25 מיליון שקל – כאשר 4.75 מיליון שקל משולמים על ורמוט ו-13.5 מיליון על שכטר (שכ-2.43 מיליון שקל מהם מועברים לנתניה ו-2.7 מיליון שקל להפועל קריית שמונה, שקיבלה אחוזים משכטר עבור אלרואי כהן).

את ה-19.62 מיליון שקל שנכנסו לקופת הפועל תל אביב, ניצלו בקבוצה כדי לעשות רכש גדול. עומר דמארי הובא ממכבי פתח תקווה, שקיבלה עבורו 7.5 מיליון שקל. על נוסה אייגבור שילמה הפועל תל אביב 4 מיליון שקל ללישטרום הנורבגית. נידאל חוטבא הגיע מהפועל פתח תקווה עבור 300 אלף שקל.

הקבוצה תשקיע 4.77 מיליון שקל במשכורות של השחקנים החדשים, שכוללים גם את אפולה אדר (2 מיליון שקל בשנה) ומחמד עבאס (400 אלף שקל בשנה). ביחד, ההשקעה של הפועל תל אביב בשחקנים חדשים עומד על 16.5 מיליון שקל. והיא לא מסתיימת כאן.

לאחר שהחתימה את שי אבוטבול על חוזה חדש ומשודרג, הפועל תל אביב תחל שיחות עם מכבי חיפה על רכישת מוחמד גאדיר ושי מימון עבור 3 מיליון שקל ובקבוצה, על פי הערכות, מחפשים עוד זר. בהתחשב בכך שהקבוצה סיימה את העונה בעודף של 18 מיליון שקל, מצבה הכלכלי לא אמור להיות פגיע גם אם תחתים את מאור בוזגלו. אם תעפיל לשלב הבתים של ליגת אירופה, תזכה ל-1 מיליון יורו בונוס לפחות. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מה אתם רוצים מ 5? הוא צודק
את אלרואי הביאו שנה שעברה במקום מי? והוא בנתיים לא מצדיק עשירית מהסכום. דמארי שחקן גדול, בקשר לזרים עוד נראה, בגדול, שיחררתם שחקני מפתח רציניים מאוד והבאתם אפילו לא רבע מהיכולת שלהם. אולי הייתם צריכים להתמקח יותר על המחיר של שכטר וזהבי, הם באמת שווים יותר. וורמוט, זה בזיון מחיר השחרור שחתמתם איתו.
אבי  |  12.08.11
9.
ל-7
אבל אי אפשר להשוות בין כהן לורמוט ובין איגייבור לזהבי... והם היו שני שחקני מפתח שהניעו את המכונה בשנתיים האחרונות. חוטבה אמנם באותה רמה של בונדר אבל על הספסל יש לנו את גל שיש שבתור שחקן מחליף לקנדה הוא יותר ממצויין. בכסף שלו (300,000 שקל) אפשר היה לקנות שחקן יותר טוב. לגבי דמארי, הוא יותר טוב משהר
יונתן האדום  |  12.08.11
7.
ל 5 : איזה מגזים אתה .
קודם כל אלרואי כהן הגיע בשנה שעברה אבל הוא בעצם בא במקום ורמוט לקישור . אדל לא מצויין כמו אניימה אבל זה שהוא אפס לא נראה לי . נחכה חודש חודשיים ונראה . נעבר לזה יגיע עוד זר על העמדה של זהבי , אולי זה בעצם בוזגלו , אולי שניהם . שוער בעד שוער , חוטבא במקום בונדר , איגיבור במקום זהבי , כהן במקום ורמוט , ודמארי במקום בן סער . עבאס עוד זר ואם באמת בוזגלו יגיע זה בונוס . מחליף לשכטר לא צריך כי הוא לא שיחק כמעת בשנה שעברה . חוץ מהכספים האלה יש עוד מלא כסף בקופה מהצ'מפיונס של שנה שעברה . זה בטח איזה 30-40 מיליון שקל .
עמית , ת"א  |  12.08.11
לכל התגובות