אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": הבוננזה הצפויה לבכירי פאנדטק בעסקה עם S1 צילום: חן מיקא

בלעדי ל"כלכליסט": הבוננזה הצפויה לבכירי פאנדטק בעסקה עם S1

אם בעלי המניות של S1 יצביעו לטובת המיזוג עם פאנדטק, יקבל המייסד ראובן בן מנחם בונוס של 520 אלף דולר

17.08.2011, 07:31 | ניר צליק

ב־22 בספטמבר צפויה להתקיים אסיפת בעלי המניות של S1 שתכריע האם החברה האמריקאית תתמזג עם פאנדטק הישראלית, או שמא בעלי המניות ידחו את העסקה כדי להתאחד עם מתחרתה של פאנדטק, ACI Worldwide. מהבקשה לאישור העסקה שהוגשה למחלקה הכלכלית של בית המשפט המחוזי בתל אביב, עולה כי לבכירי פאנדטק יש אינטרס אישי באישור העסקה עם S1, פרט לטובת החברה ולטובתם של בעלי המניות.

על פי מסמך שהגיע לידי "כלכליסט", המייסד ומנכ"ל פאנדטק ראובן בן מנחם יזכה לבונוס של 520 אלף דולר עם שינוי השליטה בחברה. מנהל התפעול של פאנדטק, מייקל סגרו, יקבל בונוס של 440 אלף דולר, ואילו יורם ביברינג, סמנכ"ל הכספים של פאנדטק, יזכה לבונוס של 380 אלף דולר.

פרט לבונוסים אלו יבשילו כל האופציות שבידי שלושת הבכירים ויוחלפו במניות החברה הממוזגת - כאשר אחזקותיו של בן מנחם שוות כ־9 מיליון דולר, אחזקותיו של סגרו שוות כ־7.5 מיליון דולר, ואילו אחזקותיו של ביברינג שוות כ־5 מיליון דולר.

השלמת העסקה עצמה צפויה להתקיים ברבעון האחרון של 2011, אם אכן יחליטו בעלי המניות של S1 לאשר את העסקה הנוכחית ולא להעדיף את מכירת החברה בסכום של כ־540 מיליון דולר ל־ACI. ביום ראשון פנתה ACI לבעלי מניות S1 בבקשה לדחות את העסקה בינה לבין פאנדטק.

את פאנדטק ייצג משרד מיתר, ליקוורניק גבע, לשם ברנדווין ושות', ואילו את S1 מייצג משרד צלרמאיר, פילוסוף, רוזובסקי, צפריר, טולידאנו ושות'.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות