אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עושים כבוד: תחרות טק-קראנץ' דיסראפט תכלול "ביתן ישראלי" צילום: טק-קראנץ'

עושים כבוד: תחרות טק-קראנץ' דיסראפט תכלול "ביתן ישראלי"

לאחר ההצלחה של סולוטו ובילגארד תקדיש תחרות הסטארט-אפים הנחשבת ביתן לחברות מישראל, במסגרת הסבב הבא שלה שייערך בספטמבר

17.08.2011, 13:03 | עומר כביר
הכינו את מצגות הפאוורפוינט: TechCrunch Disrupt, תחרות הסטארט-אפים החצי-שנתית של בלוג הטכנולוגיה המצליח טק-קראנץ', תכלול גם ביתן של חברות ישראליות. התחרות הקרובה תתקיים בחודש הבא בסן-פרנסיסקו.

Disrupt, שנערכה לראשונה לפני כשנה וחצי, הפכה במהרה לאחת מהתחרויות החשובות בתחום הסטארט-אפים, הודות לחברות החדשניות שמציגות בה ולעניין התקשורתי הרב שנוצר סביבה.

חברות ישראליות זכו להצלחה רבה בדיסראפט. בתחרות הראשונה, שנערכה ב-2010, זכתה סולוטו הישראלית. בתחרות האחרונה, שנערכה בניו-יורק במאי, השתתפו ארבע חברות ישראליות, כאשר שתיים מהן הגיעו לגמר: בילגארד שסיימה במקום השני, ו-@Do שזכתה בפרס מטעם מנוע החיפוש של מיקרוסופט, בינג;.

בתחרות הקרובה, שתתקיים בין ה-12 ל-14 בספטמבר, הנוכחות הישראלית תהיה גדולה גם היא: הביתן הישראלי יוקם באזור המכונה "סמטת הסטארט-אפים" (Startup Alley). חברות שיציגו בו את פיתוחיהן ישלמו אלף דולר לשלושה ימים, לעומת שולחן עצמאי בסמטת הסטארט-אפים שמחירו עומד על 1,500 דולר ליום אחד. עם זאת, הצגה בביתן הישראלי אינה מאפשרת השתתפות בתחרות חביב הקהל. חברות המעוניינות להירשם לביתן יכולות לעשות לקבל פרטים על ההליך בקישור הבא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות