אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: המדינה יוצאת למכרז ענק לרכישת רכב צילום: גיל נחושתן

פרסום ראשון: המדינה יוצאת למכרז ענק לרכישת רכב

מינהל הרכש הממשלתי ייצא בימים הקרובים למכרז בהיקף עשרות מיליוני שקלים לרכישת מאות רכבים לשימוש משטרת ישראל ושירות בתי הסוהר

18.08.2011, 12:07 | תומר הדר

מינהל הרכש הממשלתי ייצא בימים הקרובים למכרז לרכישתם של מאות רכבים לשימוש משטרת ישראל ושירות בתי הסוהר. היקף המכרז - עשרות מיליוני שקלים.

המכרז עצמו יחולק לארבעה מתווים שונים. במתווה הראשון יסופקו כ-300 מכוניות משפחתיות לסמנכ"לים וניצבי משנה. על פי הקריטריונים שמציב המכרז, מחירן של מכוניות אלה ינוע בין 114 ל-130 אלף שקל. הציון הירוק המרבי של מכוניות אלה יהיה קבוצה 9, והספק מנוען המינימלי יהיה 100 כ"ס.

במסגרת המתווה השני, תרכוש המדינה לראשונה רכבים בתצורת סטיישן. מדובר ב-30 מכוניות משפחתיות המיועדות לשימוש יחידות מקצועיות ונתונות לקריטריונים זהים לאלה של המתווה הראשון.

במסגרת המתווה השלישי יסופקו 50 מכוניות מנהלים לשימושם של תת ניצבים. על פי הקריטריונים שמציב המכרז, מחירן לא יהיה גבוה מ-175 אלף שקל. הציון הירוק של רכבים אלה יוגבל לקבוצה 11 והספק מנועם המינימלי יהיה 140 כ"ס.

במסגרת המתווה האחרון, תרכוש המדינה 80 רכבים המיועדים לשימוש כרכב מבצעי למשטרת ישראל ויוצמדו גם לניצבים. מחירם של רכבים אלה מוגבל ל-200 אלף שקל, הציון הירוק שלהם מוגבל לקבוצה 11 והספק מנועם יהיה מעל 140 כ"ס.

יצוין, שמכרז זה מתייחס לתוכניות הרכש של מינהל הרכש הממשלתי משנת 2011 ו-2012. בפועל, צפוי מספר הרכבים שהמדינה תרכוש להיות גבוה משמעותית.

מכרז נוסף לתחזוקתם של הרכבים יפורסם בנפרד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות