אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רד האט תספק Java EE6 במודל פלטפורמה-כשירות עם OpenShift

רד האט תספק Java EE6 במודל פלטפורמה-כשירות עם OpenShift

OpenShift היא הפלטפורמה הראשונה מסוג זה שתתמוך בשרת היישומים JBoss, ותביא בחינם אל הענן את Enterprise Edition 6 Java

18.08.2011, 12:15 | כתב כלכליסט
ספקית פתרונות הקוד רד האט (Red Hat), הספקית הגדלה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי Red Hat OpenShift Platform-as-a-Service תומכת עתה

ב-Enterprise Edition 6 Java.

מהחברה נמסר כי היא "מועצמת ע"י שרת יישומים JBoss, אחד משרתי יישומי Java Enterprise Edition המובילים, שיוצר את הבסיס עבור JBoss Enterprise Application Platform. עם אינטגרציה חדשה זאת הופכת OpenShift ל-PaaS הראשונה בתעשייה שמספקת Java Enterprise Edition 6, ומפשטת את הדרך שבה מפתחי יישומים בונים ופורסים ג'אווה בענן".

אסף ויצמן, ארכיטקט פתרונות (SA) בחברת רד האט לאזור ישראל, טורקיה, יוון וקפריסין, מסר כי OpenShift היא PaaS חינמית עבור מפתחים הממנפים קוד פתוח. "מפתחים המחפשים זינוק מהיר יותר לענן עם יכולות ניהול וגידול אוטומטי מובנות (Built-in), יכולים להשתמש ב-OpenShift כך שיוכלו להתמקד בקידוד יישומים ניידים, חברתיים וארגוניים תוך השארת והקמת המערך, תחזוקה ודאגות תפעוליות לשירות מתארח (hosted) אמין", אומר ויצמן.

OpenShift, שהוכרזה לראשונה ב- Red Hat Summit במאי 2011, מציעה בחירה רחבה של שפות, מסגרות, מסדי נתונים ועננים נתמכים, כולל Ruby, Python, Perl, PHP, Java EE, Spring, MySQL, SQLite, MongoDB, Membase ו-Memcache, כולם בקוד פתוח. בכך, לפי רד האט, עוזרת OpenShift למפתחים להימנע מנעילה לכל טכנולוגיה או פלטפורמה מסוימת.

תמיכת Java EE6 OpenShift מבוססת על JBoss Application Server 7, פרויקט קהילת JBoss בקוד פתוח. שרת יישומים JBoss של רד האט יוצר את הבסיס עבור JBoss Enterprise Application Platform 6, המהדורה המרכזית הבאה של פלטפורמת היישומים, המתוכננת לשחרור בתחילת 2012. שרתי יישומים JBoss הנם בעלי הסמכת Java EE, ומאפשרים ארכיטקטורה מוכנה-לענן עם דרישות שטח קטנות ומודל container דינמי לתמיכה טובה יותר בעיבוד מרובה-ליבות וMulti-tenancy.

ויצמן אומר כי השילוב של OpenShift עם שרת יישומים JBoss מאפשר עתה ל- Java EE ביתר קלות גידול, ניהול וניטור בענן. ע"י אספקת JBoss ב-OpenShift יכולים מפתחים ליהנות מיתרונות Java EE6, שהנה אחת ההתפתחויות הגדולות ביותר בג'אווה זה למעלה מעשור.

"OpenShift מספקת היום בידול בתעשייה, כראשונה שהמביאה יישומי Java EE6 אל הענן", אומר ויצמן. "בכך פתרה רד האט בעיות שהטרידו רבים, עם מומחיותה באספקת תמיכה במערך המלאה. עם שילוב מומחיותנו הטכנולוגית, מה-Hypervisor דרך מערכת ההפעלה והתווכה (Middleware) עד הענן, הטכנולוגיה שלנו הנה אינטגרטיבית על מנת לאפשר פיתוח קל יותר של יישומים עם Java EE ב-PaaS ללא תשלום. זוהי יעילות ייחודית של רד האט היום דרך OpenShift".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות