אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אין אוהדים? תירמו זרע

אין אוהדים? תירמו זרע

שיווק יצירתי בספרד: חטאפה מעודדת את אוהדיה לתרום זרע כדי לעלות את מספר הצופים במשחקים

19.08.2011, 21:13 | רונן וודלינגר

חטאפה, קבוצת הכדורגל מפרברי מדריד, מעודדת את אוהדיה לתרום זרע כחלק מתוכנית שיווק שמטרתה היא להגדיל את בסיס האוהדים שרוכשים מנויים שנתיים.

בסרטון יוטיוב עשוי היטב רואים אוהד חטאפה במגרש ריק והקריין אומר: "יש בעיה: אין יותר מדי מאיתנו". לאחר מכן רואים את האוהד הולך לקלינקה לתרימת זרע והוא מקבל מיכל פלסטיק ו-DVD של סרט כחול בשם "הזובמיות השוות של חטאפה". מדובר בסרט בסגנון סרטי הפורנו של שנות השבעים והוא מסייע לאוהד לתרום את זרעו.

סרטון היוטיוב מסתיים בסיסמה: "יותר מאיתנו, יותר טוב", ושולח את אוהדי חטאפה לקלינקה לתרומת הזרע המקומית, שם יש עותקים של הסרט "הזומביות השוות של חטאפה".

מנהל השיווק של חטאפה, חוסה אנטוניו קווטארה, אמר שהסרט "שערורייתי אבל טוב" והוסיף שלחטאפה יש 9,000 מנויים אבל יש צורך ביותר, במיוחד לאור העובדה שלריאל מדריד ואתלטיקו מדריד השכנות יש 85 אלף ו-42 אלף מנויים בהתאמה.

אנחל טורס, במאי הסרטון, אמר כי "הסרטון לא פונה לסקטור מסויים של אוהדי חטאפה רק לאלו עם חוש הומור טוב. אם הוא יהיה מוצלח, נוכל לבנות אצטדיון גדול יותר".

שביתה?

בינתיים בספרד הודיעו השחקנים שהם יוצאים לשביתה והליגה שאמורה להיפתח בשבוע הבא, לא תתקיים בשבוע הראשון ובשבוע השני שלה. האיום מצד איגוד השחקנים נשמע רציני ביותר ומתקיימים דיונים לגבי יציאה לשביתה ארוכה עוד יותר עד שייפתרו הבעיות של אי תשלום לשחקנים.

על פי הערכות, המועדונים בספרד חייבים יותר מ-50 מיליון יורו ליותר מ-200 שחקנים, ששיחקו עבורם בשנתיים האחרונות ולא קיבלו את שכרם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות