אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כיל תקים שני מפעלים חדשים בהודו לייצור דשנים

כיל תקים שני מפעלים חדשים בהודו לייצור דשנים

המפעלים יוקמו בשותפות עם חברת זוארי המקומית שלכיל יש כבר מיזם משותף עמה, בעל כושר יצור של 32 אלף טונות בהודו

21.08.2011, 14:03 | מישל אודי

כילמרחיבה את כושר הייצור בהודו ותקים שני מפעלים נוספים לייצור דשנים מסיסים עם שותף הודי בצפון ומזרח הודו, כך הודיעה היום (א') החברה. "ההחלטה על הקמת המפעלים נובעת מהצלחת המפעל הקיים, מהמשך המגמה של מעבר לחקלאות מודרנית ואינטנסיבית בהודו ומדרישה הולכת וגדלה לדשנים מסיסים ודשנים מורכבים המשמשים למטרה זו" נמסר מכיל.

המפעלים יוקמו במשותף עם זוארי תעשיות (ZUARI INDUSTRIES), החברה ההודית השותפה עם כיל דשנים במיזם הדשנים המיוחדים שכבר פועל בהודו, הנקרא "זוארי רותם דשנים מיוחדים". זוארי תעשיות הינה יצרנית ומפיצת דשנים ומוצרי חקלאות בהודו.

החל מחודש מרץ 2010, מפעילה "זוארי רותם דשנים מיוחדים" מתקן לייצור דשנים מסיסים במדינת מהרשטרה בעל כושר ייצור של 32 אלף טונות בשנה. הדשנים נמכרים על ידי זוארי תעשיות, שלה, על פי כיל, מומחיות וניסיון רב שנים בחקלאות ההודית ובשיווק לחקלאי ההודי תוך יכולת התאמה לצרכי הלקוחות ובהתאם לסוג הגידול והקרקע שבאזור.

"הדרישה לדשנים מסיסים בהודו הולכת וגדלה בשיעורים ניכרים מידי שנה עקב שימוש הולך וגובר במערכות "הדשייה" מתקדמות שמשלבות דשנים והשקיה, (לדוגמה באמצעות טפטפות) וכן בריסוסי עלווה. שני המתקנים החדשים של 'זוארי רותם דשנים מיוחדים' יוקמו בצפון ובמזרח הודו במטרה לאפשר גמישות, נגישות ומתן מענה מהיר ללקוחות אלה" מסרו בכיל.

יוסי צידון, מנכ"ל כיל דשנים מיוחדים מסר כי "ההחלטה להרחיב את שיתוף הפעולה עם זוארי תעשיות היא צעד נוסף ביישום האסטרטגיה להתרחבות פעילות כיל בתחום הדשנים המיוחדים בחו"ל בכלל, ובמדינות צומחות במיוחד, בעיקר משום שאנו רואים בו פוטנציאל גידול וצמיחה משמעותיים. אנו מאמינים כי השילוב של המובילות שלנו בתחום הדשנים לשחרור מושהה ושחרור מבוקר ביחד עם יכולות ההפצה והשרות של זוארי תעשיות, יאפשרו לנו לתת מענה ייחודי המותאם לצורכי החקלאים ברחבי הודו באמצעות המפעלים החדשים, ובכך להשיג יתרון תחרותי". עוד הוסיף צידון כי "אנו גאים לקחת חלק מרכזי בתחום המתפתח במהירות של דשנים מיוחדים, ובייחוד בשווקים בהם גידול האוכלוסייה הוא מהיר והביקושים לתוצרת חקלאית גדלים בקצב מואץ, כמו בהודו".

החברה פירסמה בשבוע שעבר את דוחותיה הכספיים לרבעון השני של 2011 ובהם רווח נקי של 426 מיליון דולר, זינוק של 44% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

לכתבה באנגלית לחץ כאן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות