אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תקציב ההפקות של רשות השידור לשנה הבאה - 16 מיליון שקל

תקציב ההפקות של רשות השידור לשנה הבאה - 16 מיליון שקל

הוועד המנהל של רשות השידור אישר את תקציב ההפקות ל-2012. בין התוכניות - קדם אירוויזיון, ריאליטי בישול ותוכנית על רבקה זוהר

22.08.2011, 14:14 | שלי פריצקר

יש תמורה בעד האגרה? הוועד המנהל של רשות השידור אישר אתמול את תקציב ההפקות של 2012 בהיקף 16 מיליון שקל. התוכניות ישובצו לשידור בערוץ הראשון החל מסוף 2011. "ההחלטה מאפשרת לנו להיערך כראוי לשיפור פניו של הערוץ הראשון וללוח שידורי החורף", אמר יו"ר הרשות אמיר גילת.

בין התוכניות שאושרו בתחום התעודה: "יהודה עמיחי חיים שלמים" - הביוגרפיה האישית והאמנותית של אחד מגדולי המשוררים הישראלים; "הבולגרים באים" - ההיסטוריה של הקהילה הבולגרית בישראל.

תוכניות שאושרו בתחום הבידור: "בואו לסעוד איתי" - סדרת ריאלטי יומית בה אנשים מהפריפריה ומהעיר מתחרים ביניהם באירוח ובבישול בביתם; "רבקה זוהר" - סרט העוקב אחר חייה של הזמרת רבקה זוהר; "קדם אירוויזיון 2012" - מופע וסדרת תוכניות שיציגו את האמן והמבצע שייצגו את ישראל באירוויזיון 2012.

בתחום הדרמה אושרו התוכניות: "גיא אוני" - הסרט המבוסס על ספרה של שולמית לפיד; "30 שקל בשעה" - שמונה פרקים על שלוש עובדות ניקיון בחברת כח אדם; "לילות מוסררה" - דרמה שמביאה את הסיפור מאחורי הקמת תנועת הפנתרים השחורים בתחילת שנות ה-70; "הליגה למקומות עבודה" - סדרה המגוללת את סיפורו של מפעל בדרום הארץ שבו מועסקים יהודים וערבים הלוקחים חלק בליגת כדורגל למקומות עבודה; ותוכנית יומית בנושא איכות הסביבה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות