אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות הצפי להוריקן: גם הטיסות מת"א לחוף המזרחי בארה"ב - בוטלו צילום: אוראל כהן

בעקבות הצפי להוריקן: גם הטיסות מת"א לחוף המזרחי בארה"ב - בוטלו

טיסות אל על, קונטיננטל ודלתא לניו יורק וטיסת יו.אס.איירווייס לפילדלפיה - בוטלו. נוסעים מתבקשים להתעדכן מול חברות התעופה לגבי השינויים הצפויים

27.08.2011, 11:02 | יסמין גיל

ביטולי טיסות גם מישראל לחוף המזרחי של ארה"ב, בעקבות החשש מהגעת הוריקן איירין לאזור זה. שתי טיסות של קונטיננטל שאמורות היו לצאת היום (שבת) מתל אביב לניו יורק, בוטלו, כך על פי לוח ההמראות והנחיתות של נתב"ג הבוקר. מדובר בטיסה שאמורה הייתה לצאת מנתב"ג ב-11:25 ובטיסה שאמורה לצאת ב-23:50. מהחברה נמסר שגם שתי הטיסות של מחר בוטלו.

גם טיסת יו.אס.איירווייס שתוכננה להמריא הלילה ב-23:55 מנתב"ג לנמל התעופה הבינלאומי של פילדלפיה - בוטלה. כך גם טיסת דלתא שאמורה לצאת לניו יורק ב-28 באוגוסט ב-00:05, וטיסה נוספת של החברה באותה שעה בלילה שבין ראשון לשני, ה-29 באוגוסט. כן בוטלו טיסות דלתא מניו יורק לתל אביב מחר וביום שני.

אל על עדכנה כי טיסותיה שאמורות היו לצאת הלילה מתל אביב לניו יורק, ב-00:30 וב-01:00 בוטלו, וכך גם שתי טיסות בכיוון ההפוך. ייתכנו שינויים נוספים צפויים במהלך היום והנוסעים מתבקשים להתעדכן באתרי האינטרנט ובמוקדים הטלפוניים של ארבע חברות התעופה שמפעילות טיסות ישירות מישראל לארה"ב, ובחברות האירופיות שמפעילות טיסות המשך לארה"ב.

 

קבוצת יונייטד-קונטיננטל מסרה כי היא משהה, החל מהיום, את הפעילות שלה בנמלי התעופה באזור ניו יורק: ניו ארק, JFK ולה גאוורדיה, בשל הצפי לתנאי מזג אוויר קשים. גם שירותי טיסות אזוריות יושהו, כאשר הכוונה היא לטיסות שמופעלות על ידי החברות יונייטד אקספרס, קונטיננטל אקספרס וקונטיננטל קונקשיין. הפעילות מתוכננת להתחדש ביום שני, ה-29 באוגוסט.

טיסות קונטיננטל ויונייטד יתבטלו היום גם בנמלי התעופה ראלי-דורהם בקרוליינה הצפונית וריצ'מונד ונורפולק בווירג'יניה. החברות מתכננות לבטל טיסות מחר, יום ראשון, בנמלי תעופה בבוסטון-מסצ'וסטס, הרטפורד-קונטיקט, פרובידנס-רוד איילנד, פורטלנד-מיין, אלבני-ניו יורק, וביעדים נוספים. החברה המשותפת ביטלה מבעוד מועד כ-2,300 טיסות ב-27 וב-28 באוגוסט. נוסעים שיושפעו מהביטולים הללו יכולים לשנות את תאריך טיסתם ללא תשלום על דמי ביטול.

יו.אס.איירווייס עדכנה כי גם היא מבטלת מבעוד מועד טיסות לחוף המזרחי, כחלק מהצפי למעבר של נתיב ההוריקן באזור זה. מדובר בטיסות שיועדו להגיע לנמלי התעופה בוושינגטון הבירה, בעיר ניו יורק, בפילדלפיה, בבוסטון, ובערים נוספות בצפון-מזרח ארה"ב, "כדי להבטיח את בטיחות הלקוחות, העובדים והציוד", נמסר בהודעת החברה. גם כאן מבטיחים שלא לגבות "עמלות מסוימות" לנוסעים שיצטרכו להתאים מחדש את מועד טיסתם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות