אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי איירין: חברות התעופה האמריקאיות נערכות לחידוש הטיסות בישראל צילום: איי פי

אחרי איירין: חברות התעופה האמריקאיות נערכות לחידוש הטיסות בישראל

חברות התעופה המפעילות טיסות בין ישראל לחוף המזרחי בארה"ב, שרבות מהן בוטלו ביומיים האחרונים, בוחנים את ההתפתחויות במזג האוויר על מנת לחדש את הטיסות כבר הלילה או מחר

28.08.2011, 17:29 | יסמין גיל

חברות התעופה האמריקאיות נערכות לחידוש הטיסות בין ישראל לחוף המזרחי. לאחר שכ-11 טיסות בין היעדים בוטלו ביומיים האחרונים בגלל סופת ההוריקן איירין, החלו בחברות התעופה הפועלות בישראל לבחון את ההתפתחויות על מנת לחדש את הטיסות לחוף המזרחי הלילה (א') או מחר.

קונטיננטל-יונייטד ביטלה אתמול שתי טיסות והיום שתי טיסות, וכך גם בכיוון ההפוך. שלושה מטוסים של החברה נמצאים על הקרקע בנתב"ג ומוכנים לחידוש הפעילות ברגע שיתאפשר לעשות זאת. מהחברה נמסר היום כי "במידה ולא יהיה שינוי של הרגע האחרון, ובהתאם לתנאי מזג האוויר, מתוכננות להמריא מחר, יום שני, שלוש טיסות מתל אביב לניו יורק. מדובר בשתי הטיסות הקבועות של החברה וטיסה אחת מיוחדת נוספת". הטיסות יצאו ב-11:25, ב-13:30 וב-23:50.

גם מטוס של חברת דלתא נמצא על הקרקע בנתב"ג ומוכן לפעילות ברגע שיתאפשר. החברה העבירה חלק מנוסעיה שביקשו להגיע ליעדים בארה"ב שלא נפגעו מההוריקן לטיסות חלופיות דרך אירופה, או בטיסה הישירה מתל אביב לאטלנטה - קו שצפוי להיסגר ביום רביעי.

יו.אס. איירווייס ביטלה אתמול בלילה את טיסתה מנתב"ג לנמל התעופה הבינלאומי של פילדלפיה, אולם נכון לשעות הצהריים היום נמסר מהחברה כי טיסת הלילה צפויה להתקיים כרגיל.

אל על ביטלה עד כה ארבע טיסות בקו תל אביב-ניו יורק: את שתי טיסות הלילה שבין שבת לראשון, את טיסת היום בבוקר ואת טיסת הערב. בכיוון ההפוך בוטלו חמש טיסות. שתי הטיסות שהיו צריכות לצאת הלילה יצאו לפנות בוקר, ב-29 באוגוסט ב-4:45 וב-4:50. ב-30 באוגוסט החברה תוציא לניו יורק טיסה מיוחדת נוספת ללוח הזמנים הרגיל של אותו יום, ב-11:40. בנוסף תוציא אל על מחר, יום שני, טיסה מיוחדת מניו יורק לתל אביב, שתתווסף ללוח הזמנים הרגיל.

הנוסעים מתבקשים להתעדכן באתרי האינטרנט ובמוקדים הטלפוניים של ארבע חברות התעופה שמפעילות טיסות ישירות מישראל לארה"ב, ובחברות האירופיות שמפעילות טיסות המשך לארה"ב, וכן אצל סוכני הנסיעות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות