אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצרות של כספי: לבקשת עורך דינו לשעבר ביהמ"ש עיקל נכסיו צילום: אלעד גרשגורן

הצרות של כספי: לבקשת עורך דינו לשעבר ביהמ"ש עיקל נכסיו

צו העיקול הזמני מתייחס לנכסיו של כספי, הכנסות מהופעות, פרסומות ותמלוגים של אקו"ם. כמו כן, נאסר עליו להעביר נכסים או כספים לכל גורם אחר עד לקיום הדיון בתיק העיקרי

29.08.2011, 09:20 | איתי הר אור

בית משפט השלום בתל אביב הוציא בשבוע שעבר צו עיקול זמני עד לסכום של חצי מיליון שקל על הכנסותיו של הזמר מתי כספי, לבקשת מי שהיה עורך דינו, ישי בית־און.

הבקשה הוגשה במסגרת תביעה שמנהל בית־און נגד כספי מאז 2009, בטענה כי הוא מסרב לשלם לו שכר טרחה בסך 290 אלף שקל.

בית־און, אשר החל לטפל בענייניו של כספי ב־2002, טוען כי הוא חילץ את הזמר "מהבוץ" שבו היה שרוי במשך כ־14 שנה וכי בניגוד לעורכי דין אחרים, הוא הצליח לחלצו מפשיטת רגל. כספי מצדו טוען כי הסכם שכר הטרחה שעליו חתם הוא בבחינת "עושק" וגבוה פי שישה מהתעריף המומלץ, וכי בית־און ניהל את התיק שלו ברשלנות.

בבקשה להטלת עיקול זמני שוכנע רשם בית משפט השלום בתל אביב יוחנן גבאי כי קיימת עילת תביעה נגד כספי, הנסמכת על הסכם בכתב לתשלום שכר טרחה, וכי כספי לא הצליח להטיל ספק ניכר בעילה זו. עם זאת, קבע השופט כי העיקול ייכנס לתוקף רק אם בית־און יפקיד בקופת בית המשפט מספר ערבויות.

אין זו המחלוקת המשפטית היחידה בין השניים, וכספי תבע בעבר את בית־און בגין ניהול לקוי לכאורה של הליכי פשיטת הרגל.

צו העיקול הזמני מתייחס לנכסיו של כספי, הכנסות מהופעות, פרסומות ותמלוגים של אקו"ם. כמו כן, נאסר עליו להעביר נכסים או כספים לכל גורם אחר עד לקיום הדיון בתיק העיקרי.

תגובת עורך דינו של הנוכחי של כספי, עמית מור, לא התקבלה עד כה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות