אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Red Hat: מאזדה הצליחה להגביר תפוקה בזכות פלטפורמת JBOSS

Red Hat: מאזדה הצליחה להגביר תפוקה בזכות פלטפורמת JBOSS

מנהל ה-IT של מאזדה אוסטריה: "השתכנענו כי פתרון קוד פתוח מאפשר הכנסת פונקציות במהירות גבוהה יותר מאשר פתרונות מסורתיים"

30.08.2011, 10:59 | כתב כלכליסט

חברת Red Hat, העומדת מאחורי פלטפורמת JBOSS Enterprise Application, דיווחה כי חברת הרכב מאזדה הפחיתה את עלויות התפעול, הגבירה את תפוקת העובדים והגדילה את יכולת התגובה והניהול של רכבים יד שניה באמצעות הפלטפורמה. במערכת המכוניות המשומשות המקוונת של מאזדה אוסטריה יכולים סוחרי רכב מורשים לפרסם מכוניות יד שניה ישירות למערכת, ומחלקת המכירות יכולה להציע עבור לקוחות מכוניות צי ישירות מתוך מערכת הניהול הייעודית.

מאזדה אוסטריה, אשר מרכזת את המשרדים הראשיים של החברה באירופה, מכרה למעלה מ-600 אלף מאז הקמתה ב-1969. כדי לעמוד בביקושים לאור הגדלת נוכחותה ברשת, בחרה החברה מודל המאפשר לבצע התאמות על בסיס יומי ולהטמיע בקשות חדשות במערכת ללא השהייה בזמן. החברה גם רצתה להפוך את הנוכחות המקוונת שלה לחלק בלתי נפרד מהיעדים האסטרטגיים, וליצור קשר ישיר למערכת ניהול ההפצה המרכזית במטרה להפחית עלויות הנוצרות כתוצאה מהכנסת רכב משומש לתוך המערכת.

החברה ביצעה מבחנים עם מספר מודלים לתפעול המערכת המקוונת למכוניות יד שניה, ולבסוף בחרה ב-JBoss Enterprise Application כמודל גמיש לשימוש יומיומי וביצוע התאמות ושינויים בזמן אמת.

"מודל התפעול החיצוני מוביל לתלות לא רצויה בספק השירות. ההחלטה להטמיע את פלטפורמת JBoss Enterprise Application התבססה על ניתוח עלות התפעול הכוללת לטווח הבינוני" אמר האנס פטר פטק, מנהל IT במאזדה אוסטריה. "אבל מחיר היה רק גורם אחד בהחלטה – התפיסה הכוללת של מודל הקוד הפתוח היתה חשובה בהרבה. בהתבסס על הניסיון שלנו בשימוש ב- JBoss Enterprise Application, השתכנענו כי פתרון קוד פתוח מאפשר הכנסת פונקציות חדשות במהירות גבוהה יותר מאשר פתרונות מסורתיים כגון IBM WebSphere".

פלטפורמת JBoss Enterprise Application מבוססת על סטנדרט פתוח ומשלבת לתוך פתרון מקיף ליישומי ג'אווה את JBoss Application Server, JBoss Hibernate Framework, Enterprise Java Beans, JBoss Seam Framework, וטכנולוגיות ג'אווה נוספות בקוד פתוח מ-JBoss.org.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות